BİM yeniden orijinal Apple aksesuarlarını uygun fiyatlarla satacak

Uygun fiyatlı ürünler satan market zinciri BİM, geçtiğimiz ağustos ayında bazı Apple aksesuarlarını indirimli olarak satmıştı. 11 Ağustos’ta gerçekleştirilen kampanya, büyük ilgi görmüştü. BİM Apple ürünleri için yaptığı kampanyayı 10 Kasım’da tekrarlayacak.

Ağustosta yapılan indirimde 1 ve 2 metrelik Lightning kabloları ve EarPods kulaklıklar indirimli olarak satılmıştı. Yeni indirim kampanyası da aynı ürünleri kapsıyor. Ağustos ayında 1 metrelik Lighnting kablosu 39,90 TL, 2 metrelik Lighntning kablosu 49,90, EarPods kulaklık ise 55 TL karşılığında satılmıştı. Yeni kampanyada 1 ve 2 metre Lightning kabloları için yine aynı fiyat uygulanıyor. EarPods’un fiyatı ise biraz daha aşağıya iniyor. Kulaklık isteyenler Apple’ın orijinal kulaklığını BİM’den 49,90 TL karşılığında satın alabilecek.

bim apple

Apple mağazalarında hâli hazırda 0,5 metrelik Lightning kablosu 89 TL karşılığında satılıyor. 2 metrelik kablo içinse 129 TL ödemek gerekiyor. EarPods kulaklığın fiyat etiketinde de 129 TL yazıyor. Dolayısıyla BİM’in sunduğu fiyatların gerçekten oldukça uygun olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

BİM Apple ürünleri satmaya yabancı değil

BİM Apple ürün ve aksesuarlarını satmaya yabancı bir zincir değil. Şirket ağustos kampanyası öncesinde de iPhone 4, iPhone 5s ve iPhone 7 gibi telefonlar için özel teklifler sunmuştu.

Sony 10 milyondan fazla PS5 oyun konsolu sattı

Sony Interactive Entertainment, 12 Kasım 2020’de piyasaya sürülen en yeni nesil oyun konsolu PlayStation5'in dünya genelinde 10 milyondan fazla sattığını duyurdu. Sony daha önce...

WhatsApp iOS ile Android arasında sohbet geçmişi taşıma özelliğini test ediyor

WhatsApp, WABetaInfo ve 9to5Google'ın haberlerine göre, kullanıcılarının sohbet geçmişlerini iOS'tan Android'e aktarmaları için bir yol geliştiriyor. Bu özellik, Facebook'un sahip olduğu mesajlaşma hizmetiyle ilgili...