Fırsatlar

BİM mağazalarına 21 Haziran 2024 Cuma günü Dijitsu Google TV modeli geliyor

bim 21 haziran 2024

Euro 2024’ün başladığı bu zamanlarda bütçenizi fazla zorlamadan bir TV satın almayı düşünüyorsanız, BİM 21 Haziran 2024 Cuma günü mağazalarında Dijitsu’nun Google TV modelini satmaya başlıyor. Dijitsu 50 DG 22000 Google TV, 10.999 TL’lik fiyat etiketiyle sunuluyor.

Dijitsu 50 DG 22000 Google TV özellikleri

INNOLUX/CEC tarafından üretilen bu panel tipi televizyon, DLED ekran teknolojisi ile, canlı ve detaylı görüntüleri evinize getiriyor. 16:9 oranında geniş bir ekranı bulunan televizyon, modern zamanların tüm içeriklerini doğal formatında, kesilme veya sıkıştırma olmadan izleme fırsatı sunuyor.

Bu televizyon, 3840 x 2160 çözünürlüğü ile Ultra HD görüntü kalitesi sağlayarak, izlediğiniz her sahneyi nefes kesici bir detay ve netlikle gözler önüne seriyor. Parlaklık değeri 250 cd/m2 olan ekran, farklı ışık koşullarında bile görüntü kalitesini koruyarak, her sahnenin en ince ayrıntısına kadar zengin ve canlı renklerle dolu olduğunu garanti ediyor.

5000:1 kontrast oranı ile donatılmış bu model, daha derin siyahlar ve daha parlak beyazlar elde etmenizi sağlar. Böylece, gece sahneleri daha gerçekçi, gölgeler ve ışık vurguları daha belirgin bir hal alır. Ekranda ortaya çıkan zengin renk geçişleri ve tonlar, izlediğiniz içeriğe hayat verir, böylece her sahne, kendinizi orada hissedebileceğiniz bir gerçeklik duygusu içerisinde sunulur.

178° x 178° görüş açısına sahip bu televizyon, odanın hemen her noktasından mükemmel bir izleme deneyimi sunar. Ekranın büyük görüş açısı, ekranın yanlarından dahi net ve doğru renklerin görülebilmesini sağlar. Ayrıca, 1.07G ekran renkleri ile inanılmaz bir renk derinliği ve canlılığı sunarak, vizyonunuzu genişletir ve her izleme deneyimini özel bir anıya dönüştürür.

İLGİLİ HABERLER