Bethesda merakla beklenen Starfield’ın çıkış tarihini duyurdu

Bethesda, uzun süredir konuşulan ve oyuncuların karşısına yeni bir evren çıkaracak olan Starfield ile ilgili ilk bilgileri paylaştı. Adından da anlaşılacağı üzere uzayda geçecek olan oyunun ilk fragmanı yayınlandı. Oyun, 11 Kasım 2022’de Xbox Series X ve S ile PC’de oyuncularla buluşacak.

İlk fragmanda çok fazla oyun aksiyonu gösterilmiyor. Ancak Bethesda oyunu tanımlarken “istediğiniz kişi olabilecek, istediğiniz yere gidebileceksiniz” ifadelerini kullanıyor. Starfield’da uzaydaki son kaşif grubunun macerası anlatılacak. Bethesda, oyunla ilgili bilgilerin paylaşımı için özel bir web sayfası da hazırladı.

The Washington Post gazetesi tarafından yapılan bir paylaşım ise Starfield’ın yapım sürecine yakından bakmayı sağlıyor. Bethesda’nın oyun için “Oynamayı hayal ettiğimiz oyunu yaptık” demesi dikkat çekiyor. Şirket donanım, teknoloji ve deneyim sayesinde bu tarz bir uzay oyununun geliştirilebildiğinin altını çizdi.

Bethesda, Starfield için Creation Engine 2 adını taşıyan yeni oyun motorunu kullandı. Oyunla ilgili yeni detayların önümüzdeki dönemde paylaşılması bekleniyor.

Huawei FreeBuds Lipstick hızlı inceleme: Hem göze hem de kulağa hitap ediyor

Huawei'nin Viyana'da düzenlediği Nova 9 lansmanında duyurduğu ürünlerden bir tanesi de FreeBuds Lipstick oldu. Aslına bakarsanız, bu ürünün diğerlerinin önüne geçtiğini bile söylemek yanlış...

PayPal’dan Pinterest iddiası hakkında açıklama

PayPal bir açıklama yaparak Pinterest ile ilgilendiğine dair çıkan haberleri yalanladı. Ödeme şirketinin sosyal platformu 45 milyar dolar karşılığında satın alacağı iddiası geçtiğimiz haftanın...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun