B&O Play Beoplay E8 için iki yeni renk seçeneği sunuyor

beoplay e8B&O Play, Apple AirPods’a rakip olarak gösterilen kablosuz kulaklığı Beoplay E8’i IFA 2017’de tanıtmış ve daha sonra da ekim ayında satışa sunmuştu. Şirket, CES 2018’de kulaklık için hazırladığı iki yeni renk seçeneğini gözler önüne çıkardı.

B&O Play, E8 için ilk olarak “iki tonlu siyah”, koyu gri ve gri” ve “bronz” olarak tanımlanan üç farklı renk seçeneği sunmuştu. Bunların arasına şimdi de “simsiyah” ve “bembeyaz” olarak adlandırılan iki seçenek daha eklendi.

Yeni renk seçenekleri, E8’e orijinal renk seçeneklerinin veremediği sade şıklığı kazandırmış gibi görünüyor. “Simsiyah” ve “bembeyaz” renklerin B&O Play’in genel renk skalasının biraz dışında kaldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Beoplay E8 için yeni renk seçenekleri şubatta satışa sunulacak

BeoPlay E8’in yeni renk seçenekleri şubat ayında satışa sunulacak. B&O Play’in web sitesi ve diğer mağazalarda satılacak kulaklığın fiyat etiketinde 299 dolar yazacak.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...