Eğlence

“Benden Ne Olur?” Disney+’ta izleyicilerle buluşacak

Disney+ Türkiye’de yayın hayatına geçtiğimiz ay itibarıyla başlamıştı. Çevrimiçi yayın platformunun içerik portföyünde çok sayıda orijinal içerik bulunurken, daha önce sinemalar dışında gösterilmeyen bazı yapımlar da ilk olarak Disney+’ta izleyicilerle buluşacak. Bu filmlerden birisi başrolünü Hazal Kaya’nın üstlendiği Benden Ne Olur olacak. Film 29 Haziran’da Disney+’ta yayınlanacak.

Aslı T. Kızmaz’ın, çok satanlar listesinde uzun süre zirvede yer alan kitabından Müge Öztürk’le birlikte sinemaya uyarladığı 21. yüzyılın modern kadınının eğlenceli maceralarını konu alan “Benden Ne Olur?” filminin yönetmenliğini Murat Şenöy üstleniyor. Yapımını Medyapım, Ay Yapım ve CJ ENM’ın gerçekleştirdiği filmin başrolünde Hazal Kaya yer alırken, kadroda kendisine Onur Tuna, Enis Arıkan, Nur Fettahoğlu, Selin Şekerci, Elçin Afacan, Cem Belevi ve Tarık Pabuçcuoğlu gibi deneyimli ve başarılı oyuncular eşlik ediyor.

İzleyen herkesin, özellikle de kadınların kendi hayatlarından kesitler bulacağı film, bir kadının hayat yolunda kendini bulma hikayesini konu alıyor. “Benden Ne Olur?” 28 yaşına gelmiş fakat beklenen düzenli hayatı olduramamış Sertab’ın savrulan hayatında tutunmaya karar vermesiyle başlayan maceralarına izleyenleri ortak ediyor.

benden ne olur21. yüzyılın modern kadınının gözünden eğlenceli bir dille beyazperdeye taşınan Benden ne Olur, sinemalardan sonra 29 Temmuz’da ilk defa ve sadece Disney+’ta yerini alacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER