Teknoloji

Beats Studio Buds+ henüz duyurusu yapılmadan Amazon’da görüldü

beats studio buds+

Apple yeni nesil Beats Studio Buds kulaklığını mayıs ayında tanıtabilir. MacRumors sitesinin haberine göre, Beats Studio Buds+ modeli Amazon’da görüldü. Burada kulaklığın tasarımını ve özelliklerini görmek mümkün olurken, ön sipariş imkanı bile sunan ürün sayfası bir süre sonra kaldırıldı.

Ürün sayfası kaldırılmış olsa da, bu bazı detayların sızmasına engel olmadı. Studio Buds+’ın ABD’de 170 dolar karşılığında satılacağı dikkat çeken ilk detay oldu. Mevcut Studio Buds ABD’de 150 dolar karşılığında satılıyor.

Buna ek olarak, kulaklığın şeffaf tasarım seçeneği de ürün sayfasında görülüyor. Şeffaf tasarım akıllara Nothing’in kulaklıklarını getiriyor. Şeffaf tasarımdan hoşlanmayanlar için siyah ve fildişi de kulaklığın renk seçenekleri arasında yer alıyor.

Ürün sayfasında verilen bilgilere göre, Buds Studio Buds+ şarj kutusuyla birlikte 36 saat pil ömrü sağlıyor. Mevcut modelde bu sürenin 24 saat olduğunu hatırlatmakta fayda var. Şarj kutusunun tasarımının değişmediği görülürken, hafiflediği de belirtiliyor.

Beats Studio Buds+ gürültü engelleme ve şeffaf mod deneyimlerini geliştirecek

Studio Buds+’ın mikrofonlarının mevcut modele kıyasla üç kat daha büyük olduğu ifade edilirken, kulaklığın işlemcisinin de daha kuvvetli olduğuna dikkat çekiliyor. Bu bileşenler sayesinde aktif gürültü engelleme performansının 1.6 kat arttığı, ortam sesini duymayı sağlayan şeffaf modun da iki kat daha verimli çalıştığı belirtiliyor.

Ürün sayfasında verilen bilgiye göre, Beats Studio Buds+ 18 Mayıs’ta resmiyet kazanacak. Uzamsal ses desteği, “Hey Siri” komutu için sürekli dinleme ve Apple Bul uygulaması ile bulunabilmek de kulaklığın özellikleri arasında sayılıyor.

İLGİLİ HABERLER