Beats Studio 3 için yeni özel versiyon

Apple, moda markası A-Cold-Wall (ACW) ile birlikte Beats Studio 3 kablosuz kulaklığı için özel bir versiyon hazırladı. Çimento rengi olarak tanımlanabilecek bir renkle gelen bu özel versiyonun üzerinde ACW markasını görmek de mümkün oluyor. Siyah renkli taşıma kutusunun üzerinde de ACW logosu mevcut.

Bu özel versiyon ABD’de 349.95 dolar karşılığında satılacak. ABD’de standart Beats Solo 3’e de aynı meblağı ödemek gerekiyor. Apple’ın internet sitesine bakıldığında sevkiyatların yakında başlayacağı görülüyor.

Beats Solo 3’ün ACW versiyonunun henüz şirketin Türkiye’deki çevrimiçi mağazasında görülmediğini belirtmekte fayda var. Bu versiyonun Türkiye’de satışa sunulmaması da ihtimaller arasında yer alıyor.

Kulak üstü tasarıma sahip olan Beats Studio 3, aktif gürültü engelleme özelliği sunuyor. Apple’ın W1 işlemcisinin bulunduğu kulaklığın pil ömrü, aktif gürültü engelleme kapalıyken 44 saate kadar çıkıyor.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun