Beats roze altın kulaklıkların satışına başladı

beats-roze-altin-201115

Apple, ürünlerinde sunduğu renk seçeneklerinin sayısını yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile birlikte artırmış ve uzay grisi, altın ve gümüş renk seçeneklerinin yanına “roze altın” olarak tanımladığı bir pembe tonunu da eklemişti. iPhone 6s ile başlattığı roze altın akımını başka ürünlere de taşımaya karar veren Apple, Beats Solo2 kablosuz ve urBeats kulaklıklarının roze altın rengindeki versiyonlarının satışına başladı.

Beats roze altın rengini seçenekler arasına eklemek dışında Solo2 ve urBeats’te herhangi bir değişiklik yapmadı. Her iki kulaklık da yeni renk seçeneğiyle oldukça etkileyici gözüküyor. Beats Solo2’nin 999 TL’lik Türkiye satış fiyatının ise kulağa bir hayli yüksek geldiğini belirtmekte fayda var.

Apple, Beats’i geçtiğimiz yıl satın almış ve bu satın alma özellikle yazılım kısmında radikal bir değişimi beraberinde getirmişti. Örneğin, çevrim içi müzik servisi Apple Music’in hazırlanması esnasında ay sonunda tamamen kapanacak olan Beats Music’ten önemli ölçüde faydalanılmıştı.

Beats’in donanımsal ürünleri de benzer bir yaklaşım çerçevesinde Apple tarafından elden geçiriliyor. Beats Solo2 ve urBeats için roze altının renk seçenekleri arasına eklenmesi, arkası gelecek bir uygulamanın ilk adımlarından biri olarak nitelenebilir.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Android 12 büyük tasarım yenilikleri ve güvenlik özellikleri ile geliyor

Google'ın 2014'ten bu yana en radikal kullanıcı arayüzü değişikliği Android 12 ile birlikte duyuruldu. Android 12'nin yepyeni bir tasarım diliyle geleceği bir süredir konuşuluyordu...

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...