Beats’ten Android cihaz sahiplerinin işini kolaylaştıracak yeni özellikler

Beats Studio Buds için de yeni renk seçenekleri duyuruldu

google news abone ol

Beats ürünlerini kullanan Android cihaz sahipleri, işlerine yarayacak yeni özelliklere kavuşuyor. Apple’ın sahibi olduğu marka, “Locate My Beats” (Beats’imi Bul) ve Ürün Araç Takımı özelliklerini Android’e getiriyor.

Artık Android telefon veya tablet üzerinden de kayıp kulaklıkların izi sürülebilecek, pil ömrü bilgilerini görebilecek ve dinleme modlarını kontrol edebilecek. Bu özelliklerin iOS’te doğrudan sisteme yerleştirildiğini belirtmek gerekiyor. Örneğin, iPhone sahipleri Beats kulaklıklarının yerini Bul uygulaması üzerinden görebiliyor.

Bu özellikler Beats Android uygulamasıyla çalışan tüm ürünlerde kullanılabilecek. Bu ürünler arasında Beats Studio Buds kulaklık da bulunuyor.

Apple, Beats Studio Buds için yeni renk seçenekleri de duyurdu. Bu yeni renk seçenekleri Gün Batımı Pembesi, Dolunay Grisi ve Okyanus Mavisi adını taşıyor. Kulaklık için daha önce siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri mevcuttu. Beats Studio Buds, Türkiye’de 2649 TL karşılığında satılıyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR