Ana Sayfa İnternet Aztech'ten 3G destekli 802.11n kablosuz modem: HW550-3G

Aztech’ten 3G destekli 802.11n kablosuz modem: HW550-3G

aztech-hw550-3g_perspective01-590-x-5153G ile tanışmamıza tam üç hafta var. Zaten 3G fırtınasına kapıldık, ancak bu üç hafta içerisinde ilerledikçe fırtınanın şiddeti de artacak. Operatörler servislerini tanıtmak için çeşitli kanalları kullanırken, donanım üreticileri de 3G için boş durmuyor. 3G, ADSL’e alternatif oluşturacağı için evinde bu bağlantı yöntemini kullanmak isteyenler olacaktır.

Aztech HW550-3G çift yönlü kullanım sunan bir modem. Hareket halindeyken 3G kullanımı sağlarken, evde ya da işyerinde de 802.11n üzerinden yüksek hızda kablosuz bağlantı olanağı sunuyor. Dört portu bulunan modem HSPA desteği de sunuyor. Ayrıca ADSL modem işlevi de görüyor. Eğer 3G bağlantınızı kablosuz bağlantı üzerinden paylaştırmak isterseniz, bu cihaza uyumlu 3G/3.5G destekli USB modemi cihaza bağlayarak kolaylıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Basın bülteninde ürünün fiyatı ve Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı belirtilmemiş. Merak edenler için basın bülteni yazının devamında yer alıyor.

AZTECH YÜKSEK HIZLI HSPA ÖZELLİKLİ KABLOSUZ MODEMI İLE 3G MOBIL GENİŞBANT PAZARINA HAZIR
Çift işlevli: 3G Mobil Broadband desteği ile Kablosuz-N Modem

– Evde ya da işte yüksek hızlı  kablosuz-N
– Öğrenciler, çalışanlar ve  mobil olan herkes için
– Sabit DSL/kablolu bağlantıdan çok daha hızlı ve ekonomik bağlantı
– OS-bağımsız ? Windows ve Mac kullanıcılarına uygun

Aztech Electronics Pte Ltd bugün yaptığı açıklama ile, büyüyen 3G Mobil Geniş bant pazarına yönelik olarak piyasaya çıkaracağı HSPA destekli 4-portlu kablosuz-N Modem cihazı ile ürün serisini genişlettiğini duyurdu.

Bu hafta yapılacak Singapur PC Show?da tanıtılacak, Aztech HW550-3G tüketiciye çift yönlü kullanım sağlıyor. Hareket halindeyken 3G Mobil Geniş bant kullanımı sağlarken, evde veya iş yerinde 802.11n  yüksek hızda kablosuz bağlantı keyfi sunuyor.

Aztech HW550-3G cihazına uyumlu herhangi bir 3G/3.5G USB modem* bağlayarak, hem çalışanlar, hem de öğrenciler nerede olurlarsa olsunlar anında kablosuz bağlantı için çözüm üretebilecekler. Böylece tüketiciler, proje sunumlarında, fuarlarda, eğitimlerde, iş toplantılarında, otellerde veya cafeler de, kısacası gittikleri her yerde kendi taşınabilir yüksek hızlı WiFi bağlantı ağlarını yanlarında taşıyabilecekler. Evde ise, tüketiciler Aztech HW550-3G cihazlarını ADSL veya kablolu bağlantı ile 4-portlu kablosuz-N modem olarak kullanma seçeneğine sahipler.

Albim A.Ş. Genel Müdürü Mürşit Arpalıgil konu ile ilgili yaptığı açıklama, ?Tüketicilerin değişen yaşam biçimlerine yönelik olarak, ürünlerin de daha fazla taşınabilir, güvenli ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleri barındıran teknolojileri entegre etmeleri gerekiyor. Aztech HW550-3G çift kullanımlı özelliği ile kullanıcılarına bunu sağlıyor. Dünyada 3G Mobil Geniş bant kullanıcılarının ve 3G Geniş bant hizmeti veren mobil servis sağlayıcılarının her geçen gün artan sayısını göz önüne alarak, Grubumuz bu yeni 3G serisine yeni ürün katılımları olacağını öngörüyor.?dedi.

4-girişli Wireless-N Modem ve 3G Mobil Geniş bant için HSPA desteği bir arada

Sabit Kablosuz-N Geniş bant Çözümü
Evinizde 300Mbps hıza kadar mükemmel kablosuz bağlantı için HW550-3G modem cihazınızı ADSL ya da kablo hattınıza bağlayın. Ağınızı Ethernet ile aynı anda 4 notebook ya da PC?ye kadar bağlamanın keyfini çıkarın. Ayrıca yazıcınızı veya depolama cihazlarınızı da USB ile bağlayabilirsiniz.

İş Toplantılarınıza Taşınabilirlik Katın
Kişisel WiFi bağlantı notanızı yaratmak için yalnızca HW550-3G  cihazına uyumlu bir 3G/3.5G USB modem* bağlamanız yeterli. Müşterilerinizle ofis dışı görüşmelerinizde, fuarlarda, eğitimlerde ya da konferanslarda kolay ve güvenli bağlantının keyfini çıkarın. Proje çalışmaları sırasında öğrenciler için de hesaplı ve ideal bir çözüm!

Hareket Halindeyken Bile Bağlanın
Yoğun iş yaşamınız size nereye götürürse götürsün, artık ailenizle ve arkadaşlarınızla WiFi bağlantınız sayesinde iletişim kurabileceksiniz. Yoldayken bile önemli bir iş mailini yanıtlamak, bloğunuza yazı yazmak, sinema biletinize rezervasyon yapmak, Facebook hesabınızı kontrol etmek artık sizin için çok kolay. Dilerseniz bir cafe de kahvenizi yudumlarken de kullanabilirsiniz!

Basit ve Hızlı Yükleme Özelliği
Aztech?in tescilli kurulum programı,  3G/3.5 USB modem* desteğini Aztech HW550-3G
cihazınıza bağlamanıza yardımcı olacak kullanıcı dostu bir ara yüz içerir. Ayrıca kullanım kolaylığı için, bağlan/bağlantıyı kes? tuşu ve ?Simple Connect?  WiFi korumalı kablosuz bağlantı kurulumu tuşu bağlantı güvenliğinizi korur.

aztech-hw550-3g_perspective01-590-x-515

İlgili – Albim

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

14,338BeğenenlerBeğen
11,808TakipçilerTakip Et
4,838TakipçilerTakip Et
38,669AboneAbone Ol

İNCELEMELER