Teknoloji

Avea Mobil Dergi KASIM 2014 sayısı yayında, bu sayıda neler var?

avea-mobil-dergi-kasim-2014-031114 (1024 x 684)

Mobil teknoloji dünyasının dijital dergisi Avea Mobil Dergi’nin yeni sayısı yine dopdolu bir içerikle karşınızda. Derginin bu son sayısında üç dikkat çekici Android cihazının, Sony Xperia Z3, LG G3 Beat ve HTC Desire 820’nin detaylı incelemeleri bulunuyor. Bunun yanı sıra geçtiğimiz ay tanıtılan iPad Air 2, iPad mini 3, Nexus 6, Nexus 9, HTC Desire EYE gibi popüler cihazlarla ilgili detayları da bu sayıda bulabilirsiniz. İpucu bölümünde iOS 8 ile birlikte Bildirim Merkezi’ndeki Bugün görünümüne gelen görsel bileşen desteğinin nasıl kullanıldığı anlatılıyor. Ayrıca Android cihazlarında Wi-Fi bağlantısını Bluetooth ile başka cihazlara paylaştırma da dikkatinizi çekecektir.

Uygulama bölümünde Angry Birds Epic ve Yüzüklerin Efendisi gibi popüler oyunların detayları verilirken; Skype Qik, Hangi Köprü? gibi ilgi çekici iOS ve Android uygulamalarının dikkat çekici noktaları anlatılıyor. Ayın Konusu bölümündeyse akıllı telefon ve tabletlerindeki fotoğraf ve videoları bulut sunucularında saklamak isteyenler için bulut depolama servisleri anlatılıyor.

Avea Mobil Dergi’nin KASIM 2014 sayısını ve daha önceki sayılarını ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. iPhone, iPad, Android telefon ve tabletlerden okunabilen Mobil Dergi uygulamalarını aşağıdaki kaynak bağlantıları takip ederek indirebilirsiniz.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER