Avea Mobil Dergi Eylül 2015 sayısında neler var?

avea-mobil-dergi-eylul-2015-030915

Yeni bir ay, Avea Mobil Dergi’nin yeni sayısı demek. Mobil teknoloji dünyasının nabzını tutan dijital dergi Avea Mobil Dergi’nin Eylül 2015 sayısı da her zaman olduğu gibi dopdolu.

Eylül 2015 sayısında Avea ve Samsung işbirliğiyle üretilen, Avea’nın dokunuşlarını barındıran Samsung Galaxy Grand Max’in detaylı incelemesini bulabilirsiniz. Bu orta segment Android telefonu uygun fiyatı ve tatmin edici teknik özellikleriyle Android telefon arayanlar için birebir görünüyor.

Bu arada Apple’ın popüler akıllı saati Apple Watch ile ilgili merak ettiklerinizi de, İnceleme bölümünde bulabilirsiniz. Apple Watch’un çeşitlerinden tasarımına, sağlık ve fitness işlevlerinden saat yüzlerine kadar farklı konulara Apple Watch incelemesinde yer veriliyor.

Geçtiğimiz ay sonunda gerçekleştirilen ve kamuoyunda 4.5G İhalesi olarak bilinen frekans tahsis ihâlesiyle birlikte mobil teknoloji dünyasında yeni bir dönem başlıyor. 1 Nisan 2016’da başlayacak 4.5G servisleriyle birlikte bambaşka bir deneyim bizi bekliyor. Avea Mobil Dergi Eylül 2015 sayısının Ayın Konusu bölümünde 4.5G ile ilgili merak ettiklerinizi bulacaksınız.

Uygulamalar bölümü yine dopdolu. TTNET Kitap, Yandex.Metro, CezaCepte, Rate My English, Score Hero, Colorfy gibi yeni ve ilgi çekici oyun ve uygulamaların incelemeleri Uygulama bölümünde. Ayrıca ayın ilgi çekici iOS ve Android uygulamalarını da yine bu bölümde bulabilirsiniz.

İpucu bölümünde yeni iPhone satın almadan önce eski iPhone’unu satmayı, bunun için de silmeyi düşünenlerin ilgisini çekecek konular mevcut. Bunun yanı sıra Android cihaz kullanıcıları da özellikle Chrome sekmelerini çoklu görev ekranından kaldırmaya dair ipucunu ilgiyle okuyup uygulayacaklardır.

Geçen ay tanıtılan Samsung Galaxy Note 5, Samsung Galaxy S6 Edge+, Sony Xperia M5, Sony Xperia C5 Ultra gibi akıllı telefonların detaylarını da Hızlı Bakış bölümünde bulabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Avea Mobil Dergi yine dopdolu. iOS veya Android uygulamasını indirerek Eylül 2015 sayısını ve daha eski sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

Galaxy S21 FE tanıtım tarihi için yeni iddia

Samsung'un ağustos ayında yeni katlanabilir telefonlarıyla birlikte Galaxy S21 FE modelini de tanıtması bekleniyordu. Ancak Güney Kore kaynaklı yeni bir haber, bu telefonun tanıtımının...

Beats Studio Buds kablosuz kulaklık tanıtıldı, Türkiye fiyatı belli oldu

Son dakika sızıntılarının ardından Beats, bugün ikinci tam kablosuz kulaklık çifti olan yeni Beats Studio Buds'ı duyurdu. 149,99 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip olan...

Microsoft Windows 10 desteğinin bitiş tarihini açıkladı

Microsoft, Windows 10 için verdiği desteği 14 Ekim 2025'te sonlandıracağını açıkladı. Bu tarih, işletim sisteminin çıkışından 10 yıl sonrasına tekabül ediyor. Microsoft, Windows 10'un...

Babalar Günü için hediye önerileri – Video

Babalar Günü için çok az bir zaman kaldı. 20 Haziran, yani önümüzdeki pazar kutlanacak olan Babalar Günü için henüz bir hediye düşünmediyseniz, alışverişe çıkmadan...

Google Workspace ve Google Sohbet şimdi herkesin kullanımına açıldı

Google bugün, Google hesabı olan herkesin kullanabileceği, Workspace uygulama ve hizmet paketindeki bazı değişiklikleri duyurdu. Google, Workspace uygulamalarının üç milyardan fazla kullanıcısı olduğunu söylüyor,...