Avea Mobil Dergi ARALIK 2014 sayısında neler var?

avea-mobil-dergi-aralik-2014-011214 (1024 x 684)

Mobil teknoloji dünyasıyla ilgili aradıklarınızı fazlasıyla bulabileceğiniz dijital dergi Avea Mobil Dergi’nin Aralık 2014 sayısı yayınlandı. Avea Mobil Dergi’nin bu son sayısında da üç popüler ürünün detaylı incelemeleri bulunuyor.

Avea ve LG işbirliğiyle piyasaya çıkan Avea L Bello ile ilgili bütün detayları incelemede bulabilirsiniz. Ayrıca Sony Xperia T3 ve Nokia Lumia 830 da inceleme sayfalarına konuk oluyor.

Ayın Konusu bölümünde hem Android cihaz sahipleri hem de iPad sahipleri düşünülmüş. Android için kullanışlı temalar, iPad için de popüler çizim uygulamalarına Avea Mobil Dergi’nin Aralık sayısında yer veriliyor. İpucu bölümünde özellikle iPhone ve iPad sahiplerinin işlerini kolaylaştıracak tüyoları görüyoruz. iCloud Fotoğraf Arşivi’nin nasıl açılacağını, iCloud yedeklemesinin nasıl etkinleştirileceğini bu sayı sayesinde öğrenebilirsiniz.

Uygulama bölümü de bu ay oldukça zengin. Microsoft’un geçtiğimiz ay iPhone için yayınladığı ücretsiz Word, Excel ve PowerPoint uygulamalarının detaylı incelemeleri bu bölümde yer alırken, geçtiğimiz aylarda Android platformu için yayınlanan ve geçtiğimiz haftalarda iPhone’a da gelen Avea Seyahat uygulamasının incelemesi de Avea Mobil Dergi’de bulunuyor. Bu arada FIFA 15 incelemesinin de yer aldığını belirtmeden geçmeyelim.

Avea Mobil Dergi’nin Aralık 2014 sayısını ve daha önceki sayıları ücretsiz olarak indirip okuyabilirsiniz. Cihazınıza uygun olan Avea Mobil Dergi uygulamasını aşağıdaki kaynak bölümünden indirebilirsiniz.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MediaMarkt’tan futbol heyecanını artıracak fırsatlar

Süper Lig geçtiğimiz hafta sonu bitti, şampiyon ve ligden düşen takımlar belli oldu. Diğer ülke ligleri de yavaş yavaş neticeye kavuşuyor. Neyse ki, futbol...

Apple Music Uzamsal Ses ve Kayıpsız Ses ile kaliteyi yükseltiyor

Apple bugün, Apple Music'in Dolby Atmos desteğiyle donatılmış Uzamsal Ses'in eklenmesiyle birlikte sektör lideri ses kalitesini abonelere getireceğini duyurdu. Söz konusu özelliğin geleceği, son...

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...