Atiye’nin 2. sezonunun yayın tarihi belli oldu

Netflix’in Hakan: Muhafız’ın ardından izleyicilerin karşısına çıkardığı ikinci Türk orijinal dizisi Atiye’nin yeni bölümlerinin kesin yayın tarihi belli oldu. Atiye, 10 Eylül’de 2. Sezon bölümleriyle Netflix aboneleriyle buluşacak.

Atiye’nin ilk sezon bölümleri 2019’un aralık ayında yayınlanmıştı. Dizi, yıl sonunda yayınlanmasına rağmen, Netflix’in 2019’daki en popüler orijinal yapımları arasına girmeyi başarmıştı.

Atiye’nin ikinci sezon bölümleri de ilk sezon bölümleriyle birlikte çekilmişti. İlk etapta iki sezon olarak planlanan dizinin üçüncü sezonu için onay da geçtiğimiz mart ayında verilmişti. Bu esnada ikinci sezonun eylül ayında yayınlanacağı da duyurulmuştu. Çekimleri kısa süre önce başlayan üçüncü sezon ile birlikte Atiye’nin macerası da sona erecek.

Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Tim Seyfi gibi isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosuna yeni sezonda Senan Kara da katılacak.

Netflix’in açıklamasında ikinci sezon için sadece şu ipucu yer alıyor: Farklı bir dünyayla karşı karşıya olan Atiye, kaderinde yazılı olanları gerçekleştirmek için zamanla yarışırken Serdar’ın arkasındaki gizemli örgüt, geleceği tehdit eder.”

Atiye 2. Sezon yayın tarihi duyuru videosunda yeni sezondan görüntüler yer almıyor. Ancak Netflix’in 10 Eylül öncesinde yeni sezondan görüntüler paylaşması ve heyecanı artırması sürpriz olmayacaktır.

Razer Zephyr RGB yüz maskesi satışa sunuldu

Duyurusu uzun süre önce yapılan Razer Zephyr akıllı yüz maskesi sonunda satışa sunuldu. RGB aydınlatmalı maskenin ABD'deki fiyat etiketinde 99.99 dolar yazıyor. 150 dolar...

Google Android üzerinde iş ve özel yaşamı ayırmayı kolaylaştıracak

Google, Android için sunduğu iş profili özelliğini daha fazla cihaza getirmeyi planlıyor. Söz konusu özellik, iş uygulamalarını ve kişisel uygulamaları ayırıyor. Kullanıcılar dilediklerinde bir...

Artık her Twitter kullanıcısı Sohbet Odası açabilir

Twitter; Spaces, yani Sohbet Odaları'nı ilk olarak Kasım 2020'de, kendi ses merkezli sohbet odaları özelliği olarak, Clubhouse'un başarısını gölgede bırakma girişimi olarak başlatmıştı. Ancak...

Huawei nova 9, Watch GT 3 ve FreeBuds Lipstick tanıtıldı, işte özellikleri

Huawei nova 9, Viyana'da gerçekleştirilen etkinlikle küresel sahnede görücüye çıktı. Etkinlikte akıllı telefona Huawei Watch GT 3 ve FreeBuds Lipstick de eşlik etti. Çinli...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun