Asus ZenWatch 3 31 Ağustosta tanıtılacak

asus zenwatch 3Giyilebilir aksesuar dünyası için 31 Ağustos 2016 oldukça yoğun bir gün olacak gibi gözüküyor. Samsung yeni akıllı saatini bu tarihte duyuracağını daha önce açıklamıştı. Yeni giyilebilir ürünü merakla beklenen şirketlerden biri olan Asus da IFA 2016 kapsamındaki etkinliğini 31 Ağustosta düzenleyeceğini duyurdu.

Asus’un söz konusu etkinlikte ZenWatch 3’ü tanıtmasına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Şirketin yeni akıllı saatiyle birlikte kare ekrandan yuvarlak ekrana geçiş yapması bekleniyor. İnternete sızan belgeler de bunu doğruluyor. Asus’un da yuvarlak ekrana geçiş yapmasıyla birlikte Apple Watch kare ekranlı akıllı saat arayanlara kalan tek somut seçeneğe dönüşebilir.

Asus, yeni akıllı saatini görücüye çıkaracağı tarihi Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Paylaşılan görselde “İnanılmaz geliyor” cümlesinin altında 31.08.16 tarihi ve logosu bulunuyor. Fotoğrafın paylaşıldığı tweette ise “Şimdi inanılmaz bir şeyin zamanı.” cümlesi dikkat çekiyor.

Asus ZenWatch 3 FCC belgelerinde boy göstermişti

Asus’un yeni akıllı saati ZenWatch 3, daha öncesinde ABD Federal İletişim Komisyonu’nun (FCC) belgelerinde gün yüzüne çıkmıştı. Söz konusu belgelerde, akıllı saatin tasarımını doğrulayan çeşitli çizimler de yer alıyor. Ekranın kenarında üç buton barındırması beklenen ZenWatch 3’ün serinin daha önceki modellerine göre daha hantal bir görüntüye sahip olması öngörülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GM 21 Pro İncelemesi

Asus’un ZenWatch serisi akıllı saatleri, daha öncesinde hem fiyatları hem de tasarımlarıyla piyasadaki diğer akıllı saatlerden farklı bir yerde konumlanmayı başarmıştı. ZenWatch 3’ün bu başarıyı sürdürüp sürdüremeyeceği konusunda ilk izlenim için 31 Ağustosu beklemek gerekiyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

Microsoft Windows 10 desteğinin bitiş tarihini açıkladı

Microsoft, Windows 10 için verdiği desteği 14 Ekim 2025'te sonlandıracağını açıkladı. Bu tarih, işletim sisteminin çıkışından 10 yıl sonrasına tekabül ediyor. Microsoft, Windows 10'un...

Babalar Günü için hediye önerileri – Video

Babalar Günü için çok az bir zaman kaldı. 20 Haziran, yani önümüzdeki pazar kutlanacak olan Babalar Günü için henüz bir hediye düşünmediyseniz, alışverişe çıkmadan...

Google Workspace ve Google Sohbet şimdi herkesin kullanımına açıldı

Google bugün, Google hesabı olan herkesin kullanabileceği, Workspace uygulama ve hizmet paketindeki bazı değişiklikleri duyurdu. Google, Workspace uygulamalarının üç milyardan fazla kullanıcısı olduğunu söylüyor,...

Hades 13 Ağustos’ta Xbox ve PlayStation’a geliyor

Supergiant Games'in roguelike oyunu Hades, 13 Ağustos'ta Xbox ve PlayStation konsollarına geliyor. Oyun Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 için satışa sunulacak....