Assassin’s Creed Valhalla kısa süre için ücretsiz olacak

google news abone ol

Ubisoft, henüz Assassin’s Creed Valhalla oynamayanlar için önemli bir fırsat sunuyor. 2020 çıkışlı oyun, kısa bir süre için ücretsiz şekilde indirilebilecek. Bu fırsat tüm platformlarda geçerli olacak.

Ücretsiz hafta sonu etkinliği bugün itibarıyla başlayacak. Ancak oyuncular 23 Şubat’tan itibaren oyunu ücret ödemeden indirebiliyor. Valhalla’yı ilk defa deneyecekler oyunun en güncel versiyonuna erişecek. Kısacası oyuncuları hatalarından mümkün olduğunca arındırılmış bir versiyon bekliyor.

Valhalla’yı 28 Şubat’a kadar ücret ödemeden denemek mümkün olacak. Ubisoft bu deneme süreci içinde bir noktada oyuncuların oyunu satın alma kararı vermesini amaçlıyor. Deneme sürecinin ardından oyunu satın alanlar, oyuna kaldıkları yerden devam edebilecek. Yani oyuncuların deneme sürecindeki ilerlemeleri boşa gitmeyecek.

Assassin’s Creed Valhalla ücretsiz hafta sonu etkinliği, bugün Türkiye saatiyle 12:00’da başlayacak. Etkinlik 28 Şubat’ta Türkiye saatiyle 22:00’da sona erecek.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR