Assassin’s Creed Valhalla kısa süre için ücretsiz olacak

Ubisoft, henüz Assassin’s Creed Valhalla oynamayanlar için önemli bir fırsat sunuyor. 2020 çıkışlı oyun, kısa bir süre için ücretsiz şekilde indirilebilecek. Bu fırsat tüm platformlarda geçerli olacak.

Ücretsiz hafta sonu etkinliği bugün itibarıyla başlayacak. Ancak oyuncular 23 Şubat’tan itibaren oyunu ücret ödemeden indirebiliyor. Valhalla’yı ilk defa deneyecekler oyunun en güncel versiyonuna erişecek. Kısacası oyuncuları hatalarından mümkün olduğunca arındırılmış bir versiyon bekliyor.

Valhalla’yı 28 Şubat’a kadar ücret ödemeden denemek mümkün olacak. Ubisoft bu deneme süreci içinde bir noktada oyuncuların oyunu satın alma kararı vermesini amaçlıyor. Deneme sürecinin ardından oyunu satın alanlar, oyuna kaldıkları yerden devam edebilecek. Yani oyuncuların deneme sürecindeki ilerlemeleri boşa gitmeyecek.

Assassin’s Creed Valhalla ücretsiz hafta sonu etkinliği, bugün Türkiye saatiyle 12:00’da başlayacak. Etkinlik 28 Şubat’ta Türkiye saatiyle 22:00’da sona erecek.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun