Assassin’s Creed Origins Xbox Game Pass’e geliyor

google news abone ol

Ubisoft’un Antik Mısır’da geçen oyunu Assassin’s Creed Origins, Xbox Game Pass‘e geliyor. Konuyla ilgili açıklama, Microsoft tarafından Megan Spurr imzasını taşıyan bir blog yazısıyla yapıldı. Spurr oyunun önümüzdeki iki ay içinde Xbox Game Pass’e geleceğini ve oyunun bulut aracılığıyla konsollarda ya da Ubisoft Connect aracılığıyla PC’de oynanabileceğini belirtti.

The Verge sitesinin haberine göre; Ubisoft, Origins’in Xbox Game Pass’e gelişi konusunda kesin bir tarih vermiyor. Microsoft’tan Megan Spurr de blog yazısındakiler dışında ekstra bir bilgi paylaşmıyor.

Assassin’s Creed Origins, Ubisoft’un Xbox Game Pass’e soktuğu ilk oyun değil. Rainbow Six: Extraction geçtiğimiz ocak ayında yayınlanır yayınlanmaz Game Pass’e eklenmişti. Ubisoft önümüzdeki dönemde Ubisoft Plus abonelik servisini de Xbox’a getirmeyi planlıyor.

Ubisoft Plus aboneliği, 100’den fazla Ubisoft oyununa erişim imkanı sağlıyor. Ancak bunun Xbox Game Pass’ten farklı bir abonelik olduğunu belirtmek gerekiyor. Microsoft’un EA ile EA Play için yaptığı iş birliği de Ubisoft Plus’tan ayrışıyor. Söz konusu iş birliği, Xbox Game Pass Ultimate abonelerinin Game Pass’te sunulanlar dışındaki EA oyunlarına da erişmesini mümkün kılıyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR