Apple’ın beklenen iPad etkinliği 16 Ekimde

apple-16-ekim-etkinlik-081014

Apple için sonbahar bereketli geçiyor. Geçtiğimiz ay yeni iPhone’ları ve Apple Watch akıllı saati duyuran şirket bunlara ek olarak iOS 8’i çıkaran şirket bu ay içinde bir başka etkinlik düzenlemesi, bunda da yeni iPad, iMac, MacBook ve MacBook Air ürünlerini duyurması, OS X Yosemite’ın da çıkışını açıklaması bekleniyordu.

Bir süredir Apple’ın beklenen etkinliği 16 Ekim tarihinde gerçekleştireceği söyleniyordu. Bu beklenti gerçeğe dönüştü ve Apple gönderdiği davetiyelerle 16 Ekimde bir toplantı düzenleyeceğini resmen duyurmuş oldu. Geçtiğimiz ayki etkinlik Cupertino’da, Flint Center gibi büyük bir yapıda gerçekleştirilmişti. Ancak gelecek hafta perşembe günü düzenlenecek etkinlik Apple’ın yerleşkesinde bulunan Town Hall Oditoryumunda gerçekleştirilecek. Nispeten daha dar ve mütevazı olan bu salonda iPhone 5s’in duyurusu gerçekleştirilmişti.

Eğer etkinliklerin düzenlendiği mekanlara göre bir karşılaştırma yapacak olursak, 16 Ekimdeki etkinlik daha düşük profilli ve mütevazı olacak gibi görünüyor.

Apple’ın 16 Ekimde düzenleyeceği etkinlikle ilgili detayları en hızlı şekilde Teknoblog’da bulacaksınız. Gelecek hafta perşembe akşamı 8’den itibaren Teknoblog’a bekliyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...