Apple’ın Animoji karaoke yorumunu izleyin – Video

iPhone X’un yurt dışında piyasaya sunulmasından hemen sonra birçok Animoji karaoke videosu görmüştük. iPhone X sahipleri favori parçalarını Animoji karakterleriyle birleştirerek kendi çalışmalarını Twitter, YouTube veya Facebook gibi ortamlarda paylaşmıştı.

Apple’ın YouTube üzerinden yayınladığı son iPhone X videosunda kendi Animoji karaoke yaklaşımını sergiliyor. Kullanıcıların yüklediği videolardan biraz daha profesyonel görünen bu videolarda her bir Animoji karakteri videonun başında görünüyor, ya kulaklarını hareket ettiriyor, ya da kafalarını öne ve arkaya sallıyor. Sonrasında da hep birlikte Big Boi’nin All Night parçasını söylemeye başlıyor.

Apple’ın sosyal medya eğilimlerini yakından izleyip bunları kendi ürünlerinin tanıtımlarında kullanması dikkate değer görünüyor. Siz bu videoyu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz.

Sony Xbox Game Pass servisine yanıtını önümüzdeki ilkbaharda verecek

Xbox Game Pass, Microsoft için dikkate değer başarı sergileyen ürünlerden biri oldu ve görünüşe göre Sony, kendi geliştirdiği hepsi bir arada oyun abonelik hizmetiyle...

Windows 11’de Başlat menüsü nasıl sola alınır?

Windows PC sahiplerine yardımcı olacak bu yazıda Windows 11 Başlat menüsü sola alma işleminin nasıl yapılacağını anlatıyoruz. Windows 11 yenilenmiş kullanıcı arayüzü ve yeni özelliklerle...