apple ios 12 beta bildirim hatası

apple ios 12 beta bildirim hatası

“Yeni bir iOS güncellemesi var. Lütfen iOS 12 beta’dan güncelleyin.” şeklinde bir bildirim penceresi Apple‘ın iOS 12 için hafta ortasında yayınladığı beta sürümünü cihazına yüklemiş olan kullanıcıların karşısına 24 saati aşkın zamandır çıkmaktaydı. Cihazın ekran kilidini açsanız ya da bildirim tepsisini hafifçe aşağı çekseniz bile bu pencere çıkıyordu.

Neyse ki Apple, hafta sonuna girilmeden önce yayınladığı yeni bir iOS 12 beta güncellemesiyle sorunu çözdü. Eğer beta sürümü yüklü cihazınızda Ayarlar’da bulunan Yazılım Güncelleme bölümünü açarsanız, gerçekten de bir güncellemenin olduğunu göreceksiniz.

iOS 12 beta 12 veya iOS 12 public beta 10 sürümü kullanıcıların indirmesi için bekliyor. Bu güncellemeyle birlikte ekranda beliren bildirim penceresi de bir daha gelmemek üzere kayboluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Tenor iOS 12 ile birlikte kamera içinde çıkartmalar sunmaya başlıyor

Bu sinir bozucu durum bir yana, iOS12 beta Apple’ın iOS ürün serisi genelinde daha hızlı ve akıcı performans sunma sözünü yerine getiriyor gibi görünüyor. Apple‘ın gerçekleştirdiği en son finans raporu telekonferans oturumunda, CEO Tim Cook bu yılki beta yazılımının 4 milyonu aşkın kişi tarafından indirildiğini söylemişti.

Önceki HaberNetgear Orbi altında ağ yönlendiricisi ve akıllı hoparlörü bir arada sunuyor
Sonraki HaberLogan Paul ve KSI’ın dövüşü ücretsiz izlemeye açıldı – Video

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz