Apple Watch Series 6 satın almayı düşünenleri ilgilendiren indirim fırsatı

Eğer bugünlerde bir akıllı saat satın almayı düşünüyorsanız ve tercihiniz Apple Watch Series 6’dan yanaysa, GittiGidiyor’da var olan indirim fırsatı dikkatinizi çekecektir. Apple’ın 40mm ve 44mm kasalı en son model Apple Watch’ları tavsiye edilen satış fiyatına göre yüzde 5 veya 6 indirimle sunuluyor.

GittiGidiyor’da bulunan Teknosa mağazasında geçerli olan bu indirim Nike Edition modelleri kapsamıyor. Ancak Apple Watch Series 6’nın diğer tüm modellerinde, renk sınırı olmaksızın geçerli. Apple Watch Series 6’nın 44mm kasalı versiyonu 4049 TL yerine yüzde 6 indirimle 3799 TL’ye satılıyor. 40mm kasalı versiyonu ise yüzde 5 indirimle, 3799 TL yerine 3599 TL’ye satılıyor.

apple watch series 6 satın al Apple Watch Series 6

GittiGidiyor’dan Satın Alın

SATIN AL

Apple Watch Series 6 özellikleri

Apple Watch Series 6, Apple’ın akıllı saatlerinde gelinen en son noktayı temsil ediyor. Akıllı saatin 40mm ve 44mm olmak üzere iki farklı versiyonu bulunuyor. Türkiye’de satılan modellerde sadece alüminyum kasa seçeneği ve sadece GPS desteği bulunuyor. watchOS 7 ile çalışan akıllı saatte birçok sağlıklı yaşam ve egzersiz özelliği mevcut. Sürekli açık ekran özelliği ise saati kullanmadığınız zamanlarda bile saati ekranda görmenize olanak sağlıyor.

Apple Watch Series 6, piyasada satışta bulunan diğer Apple akıllı saatlerinden farklı olarak EKG ve kanda oksijen düzeyi ölçümü gibi dikkat çekici özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Bunun dışında kalp hızı ölçümü, yakılan kalori miktarı ve benzeri bilgileri de sürekli takip ederek kullanıcısına sunuyor.

Apple Watch Series 6’nın kurulumu için bir iPhone’a ihtiyaç var. Bildirimleri yansıtma, iPhone’da çalan medyayı kontrol etme veya Apple TV’yi uzaktan kumanda etme gibi yararlı özellikleri var. Öte yandan dahili hafızasına parçalar atabilir ve dışarıda yürüyüş, bisiklet, koşu gibi egzersizlerde, bir AirPods veya başka Bluetooth kulaklıkların yardımıyla müzik dinleyebilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...

Gelecek OnePlus amiral gemisini çalıştıracak birleştirilmiş ColorOS/OxygenOS ile ilgili detaylar

Bu yılın başlarında bazı departmanlarını Oppo ile birleştiren OnePlus, bu birleşimin geleceğinin nasıl görüneceğine dair biraz daha fazla ayrıntı verdi. Görünüşe göre, bu ortak...

iOS 15 yayınlandı, hemen şimdi indir

Apple'ın ön gösterimini haziran ayındaki WWDC 2021 etkinliğinde gerçekleştirdiği iOS 15 için final sürüm yayınlandı, indirme işlemi için bekleyenler artık bu güncellemeyi cihazlarında görebilirler....

iPadOS 15 yayınlandı, işte yenilikler ve uyumlu cihazlar

Apple iPad'lere özel işletim sistemi iPadOS'in en son sürümünü yayınladı. Yaz başında ön gösterimi yapılan iPadOS 15 ile birlikte Apple'ın tabletlerine çoklu görev tarafında...