Apple Watch Manyetik Şarj Dock’u satışa çıktı

image

Apple’ın resmi Apple Watch şarj istasyonuna ait fotoğraflar saatler önce internete düşmüştü. Apple, fazla bekletmedi ve bu yeni aksesuarı satışa sundu. Apple.com.tr üzerinden Türkiye’de de satışa sunulan Apple Watch Manyetik Şarj Dock?u 279 TL’lik fiyat etiketi taşıyor.

Apple Watch Manyetik Şarj Dock’u sayesinde Apple Watch’u düz veya gece modunun etkinleştirilmesini sağlayan kenara yatık şekilde şarj etmek mümkün oluyor.

Dock lightning-USB kablosuyla birlikte geliyor, ancak görünüşe göre Apple Watch’un kutusundan çıkan şarj adaptörünü kullanmak gerekiyor. Çünkü Dock’un kutusundan ayrı bir şarj adaptörü çıkmıyor. Apple Watch Manyetik Şarj Dock’unu Apple.com.tr’den bugün itibarıyla satın almak mümkün. Kısa bir süre içinde Apple Store’lara da gelmesi bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine amiral gemisi telefonları kadar önem...