Apple Watch için İlkbahar 2017 özel kayış serisi tanıtıldı

apple watch kayışlarıApple kırmızı iPhone 7 ve diğer yeni ürünlerinin, aynı zamanda Clips adlı yepyeni bir mobil uygulamanın yanı sıra Apple Watch sahiplerini ilgilendiren bir duyuru da gerçekleştirdi ve yeni Apple Watch kayış seçeneklerini tanıttı.

Şirketin belirttiğine göre, bu sezonun öne çıkan ürünleri arasında çarpıcı yeni renklere sahip geniş şeritli bir Naylon Örme kordon, bağımsız Nike Spor Kordonlar ve ince bir işçilikle üretilmiş Apple Watch Hermès kayışları bulunuyor. Tüm bu yeni kayışlar bugünden itibaren Apple’ın web sitesinden sipariş edilebilirken bu ay bitmeden belirli Apple Store’lar, Apple Yetkili Bayileri ve iletişim operatörlerinde satışa sunulacak.

apple watch kayışlarıApple Watch için; Çakıl Grisi, Azur Mavisi ve Kamelya renklerinde spor kordon; Ahududu, Göl Mavisi, Turuncu, Kırmızı, Polen Sarısı ve Gece Mavisi renklerinde naylon örme kordon ve yeni bir toka tasarımına sahip, Safir, Ahududu ve Vizon Grisi rengi Klasik Tokalı Kayışlar sunuluyor. Spor ve Naylon Örme kordonlar 199 TL ve Klasik Tokalı kayışlar 699 TL fiyatla satışa sunuluyor.

 

 

apple watch kayışlarıApple Watch Nike+ için özel olarak tasarlanan Nike Spor Kordonları şimdi Antrasit/Siyah, Saf Platin/Beyaz ve Volt/Siyah  renklerde ayrı olarak satışa sunuluyor. Nike Spor Kordonu’nun satış fiyatı 199 TL olarak belirlendi. Bu arada yeni Apple Watch Nike+ modelleri arasında 38 mm ve 42 mm Uzay Grisi Alüminyum Kasa ve Antrasit/Siyah Spor Kordon ile 38 mm ve 42 mm Gümüş rengi Alüminyum Kasa ve Saf Platin/Beyaz Spor Kordon bulunacak.

apple watch kayışlarıApple Watch Hermès kayışlarının en yeni modellerinden bazıları ise; 38 mm Double Tour, Bleu Zéphyr Epsom deri; 38 mm Manchette Double Boucle, Fauve Barenia deri; 42 mm Simple Tour, Lime Epsom deri, 42 mm Simple Tour, Colvert Swift deri şeklinde sıralanıyor. Bu koleksiyonda şimdi 38 mm Apple Watch ile eşleşen bir Manchette Double Boucle, Barenia dana derisi kayış modeli ve ikonik turuncu bir özel Hermès Spor Kordon da bulunuyor. Simple Tour 339 ABD Doları, Double Tour 489 ABD Doları ve Manchette Double Boucle 689 ABD Doları fiyatla satışa sunuluyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...