Ana Sayfa Manşetler Apple ufak hataları gideren iOS 4.3.1 yazılımını yayınladı

Apple ufak hataları gideren iOS 4.3.1 yazılımını yayınladı

iOS 4.3 yayınlanalı sadece iki hafta olmuştu ki, Apple yeni bir yazılım güncellemesiyle çıkageldi. Geride kalan akşam saatlerinde yayınlanan iOS 4.3.1 güncellemesiyle birlikte ufak hataların giderilmesi ve bazı performans iyileştirmeleri amaçlanıyor.

Güncellemeyle birlikte Apple Dijital Ses/Video Adaptörünün kullanıldığı bazı TV’lerde yaşanan görüntü titreşim probleminin çözüldüğü belirtiliyor. Ayrıca dördüncü nesil iPod touch’larda rapor edilen grafik sorunlarının da bu güncellemeyle giderildiğine dikkat çekiliyor. Bunun yanında çeşitli kurumsal web servislerinin kimlik doğrulama işlemi sırasında çıkan problemler ve bazı hücresel ağlara bağlanmada ve servis aktivasyonu sırasında meydana gelen sorunlar da çözüme kavuşmuş oluyor.

Bu haftanın başında çıkan dedikodular önümüzdeki iki hafta içinde çıkacak iOS 4.3.1 güncellemesinin batarya ömrüyle ilgili problemleri de çözeceği dile getiriliyordu. Ancak sürüm notlarında böyle bir probleme atıfta bulunulmadı. iOS 4.3.1 güncellemesi GSM iPhone 4, iPhone 3GS, iPad 2, iPad, üçüncü ve dördüncü nesil iPod touch’lar için geçerli.

iOS 4.3.1 güncellemesiyle ilgili ayrıntıları ve doğrudan indirme bağlantılarını kardeş blogumuz iPhone Türkiye‘de bulabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Ben de ipod touch 4. generation kullanıcısıyım fakat ios 4.3.1 yükledikten sonra daha fazla grafik sorunlarıyla karşılaşmaya başladım 4.2 çok iyiydi böyle giderse tekrar 4.2 dönmeyi düşünüyorum mümkün mü?

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

14,345BeğenenlerBeğen
11,813TakipçilerTakip Et
4,841TakipçilerTakip Et
38,536AboneAbone Ol

İNCELEMELER