Apple Tom Hanks’in yapım şirketiyle yeni anlaşma imzaladı

google news abone ol

Apple TV Plus, Tom Hanks ile olan iş birliğinden memnun görünüyor. Cupertino merkezli şirket, Tom Hanks’in sahibi olduğu Playtone isimli yapım şirketiyle uzun süreli bir anlaşma imzaladı. Söz konusu anlaşma, dizileri, belgeselleri ve senaryosuz yapımları kapsıyor.

Hanks, İkinci Dünya Savaşı filmi Greyhound’un devamında başrolü üstlenecek. Deadline’ın haberine göre, Greyhound platformun en popüler projelerinden biri oldu. Apple filmin gösterim haklarını 2020’de satın almıştı. Normal şartlar altında Greyhound’un sinemalarda gösterime girmesi planlansa da, pandemi buna engel olmuştu.

Benzer bir durum Finch’te de yaşanmıştı. Kıyamet sonrasında bir hayatta kalma macerasının anlatıldığı filmde Hanks’in oynadığı karaktere bir köpek ve robot eşlik ediyor. Bu film geçtiğimiz kasım ayında Apple TV Plus’ta izleyicilerle buluşmuştu.

Tom Hanks’in Gary Goetzman’la birlikte kurduğu Playtone ile Apple birkaç yıldır iş birliği içinde. 2019’da iki şirket ve Steven Spielberg’in Amblin Television isimli yapım şirketinin Masters of the Air isimli bir dizi üstünde çalıştığı açıklanmıştı. Band of the Brothers ve The Pacific’in takipçisi olan dizinin çekimleri tamamlansa da, yayın tarihi henüz bilinmiyor.

Tom Hanks ile birlikte daha fazla film ve dizi üzerinde çalışmak, Apple TV Plus için daha fazla başarının kapılarını açabilir. CODA ile En İyi Film Oscar’ını kazanan şirket, popüler dizisi Ted Lasso ile de geçtiğimiz yılın Emmy ödüllerinde büyük başarı yakalamıştı.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla yıllar süren gecikmenin ardından ilk Semi teslimatını Pepsi’ye yaptı

Elon Musk, perşembe günü, Twitter'ın başına geçmesinen bu yana ilk kez bir Tesla lansman etkinliğinde görüldü. Milyarder iş insanı, ABD'nin Nevada eyaletindeki bir Tesla...

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

ÖNE ÇIKANLAR