Apple yeni Tom Hanks filmi Finch’in fragmanını yayınladı

Apple duyurusunu daha önce yaptığı Tom Hanks filmi Finch’in ilk fragmanını yayınladı. Hanks filme adını veren Finch karakteriyle izleyicilerin karşısına çıkarken, büyük bir felaketin ardından sadece köpeğiyle kalan bir adamı canlandırıyor.

Yakında öleceğinden korkan Finch, köpeğine bakması için bir robot icat ediyor. Üçlü yaşamak için kendilerine daha güvenli bir yer bulmaya çalışıyor.

Orijinal adı “BIOS” olan Finch’in geçtiğimiz yıl sinemalarda gösterime girmesi planlanmıştı. Ancak pandemi nedeniyle sinema salonlarında gösterilemeyen Finch, bu yılın başlarında Apple tarafından satın alınmış ve Apple TV Plus’ın orijinal içerik kataloguna dahil edilmişti. Finch, 5 Kasım’da Apple TV Plus izleyicileriyle buluşacak.

Tom Hanks, Apple TV Plus’a yabancı bir isim değil. Ünlü oyuncunun sinemalarda gösterilmesi planlanan filmlerinden biri olan Greyhound da Apple TV Plus’ta yayınlanmıştı. Greyhound, Ted Lasso gelene kadar Apple TV Plus’ın en popüler içerikler listesinde zirvedeydi.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun