Teknoloji

Apple Store mobil uygulaması güncellemeyle yeni özelliklere kavuştu

apple store

Apple Store’un mobil uygulaması için hazırlanan en son güncelleme, çevrimiçi alışveriş deneyimi için yeni özelikler sunuyor. Listeler ve kayıtlı ürünler üzerine odaklanan güncelleme, Apple’ın fiziksel mağazaları hakkında daha fazla detaya ulaşmayı da sağlıyor.

iPhone ve iPad’de kullanılabilen uygulamada Apple’ın fiziksel mağazalarıyla ilgili bilgilere ulaşmak daha önce de mümkündü. Uygulama içindeki sayfalarda mağazaların çalışma saatleri, teslimat yöntemleri ve Today at Apple atölyeleriyle ilgili bilgiler görülebiliyordu. Artık bu mağazaların konumları ve çevreleri hakkında daha fazla detaya da uygulama aracılığıyla erişilebilecek.

Uygulama içinde oluşturulan listeler, kullanıcıların belli ürünleri kaydetmesini kolaylaştırıyor. Bu organizasyon sayesinde kullanıcıların Apple’dan daha fazla ürün almasının da önü açılıyor.

Apple Store uygulamasında hazırlanan listeler artık başkalarıyla paylaşılabiliyor

Uygulamanın yeni sürümüyle birlikte oluşturulan listelerin başka kişilerle paylaşılması da mümkün hâle geliyor. Apple uygulama içinde listeleri bulmak ve yönetmek için de yeni seçenekler sunuyor.

iPhone ve iPad sahipleri Apple Store uygulamasının en yeni sürümüne App Store üzerinden erişilebiliyor.

İLGİLİ HABERLER