Apple Store iPhone 13 etkinliği öncesinde geçici olarak kapandı

Apple, yeni ürün duyurularından hemen önce çevrimiçi mağazasını geçici olarak kapatma etkinliğini bu yıl da bozmadı. Apple Store, bugün gerçekleştirilecek iPhone 13 tanıtım etkinliğinin öncesinde geçici olarak kepenklerini indirdi. Etkinlikte iPhone 13 serisinin yanı sıra Apple Watch Series 7 ve AirPods 3’ün de tanıtılması bekleniyor.

Apple Store’a erişim mümkün olsa da mağazanın ana sayfasında ve ürün sayfalarında kullanıcıların karşısına “Hemen Döneceğiz” mesajı çıkıyor. Bu mesajın altında ise “Apple Store’da bazı güncellemeler yapıyoruz. Lütfen yakında tekrar deneyin” ifadesi yer alıyor.

iPhone 13’ün tasarımında çok büyük değişikliklerin olması beklenmiyor. Sızıntılar daha küçük çentiği gösterirken, daha iyi kameralar ve A15 işlemci öne çıkan özellikler arasında bulunuyor.

Apple Watch Series 7’de ise daha belirgin bir görsel değişim bekleniyor. Kenarların düzleştirilmesi, kadranın büyümesi ve işlemcinin yenilenmesi Apple Watch’ta konuşulan yenilikler arasında yer alıyor.

Üçüncü nesil AirPods’un ise görsel olarak AirPods Pro’ya benzeyeceği düşünülüyor. Yeni iPad ve Mac’lerin tanıtımının ise önümüzdeki ay gerçekleştirilebileceği belirtiliyor.

Apple Store iPhone 13, Apple Watch Series 7 ve AirPods 3’ün tanıtıldığı etkinlik bitince yeniden kapılarını açacak. Mağaza açıldığında Apple’ın yeni ürünlerinin fiyatlarını ve mevcut ürünlerindeki fiyat değişikliklerini görmek mümkün olacak.

iPhone 14 tamamen yeni tasarımla gelebilir

iPhone 13 serisi henüz birkaç gün önce piyasaya çıktı. Ancak bu, gelecek yılın iPhone'ları için dedikoduların etrafta dolaşmaya başlamasını engellemiyor. 9to5Mac'in haberine göre; Bloomberg'in...

Netflix Tudum etkinliğinden öne çıkan duyurular ve fragmanlar

Netflix, cumartesi günü ilk Tudum etkinliğini gerçekleştirdi. Pek çok şeyin gösterimi bu üç saatlik canlı yayında yer aldı. 70'den fazla dizi ve 28 film...

The Witcher 2. Sezon fragmanı ve 3. sezon müjdesi geldi

Netflix'in Tudum etkinliğinde çok sayıda Geralt of Rivia içeriği vardı. The Witcher'ın yaklaşan ikinci sezonu, yayıncının büyük gösterisinde önemli bir varlıktı. Hayranlar, Continent'te yaşamın...

Riot Games’in ilk Netflix dizisi Arcane’in fragmanı yayınlandı

Riot Games’in ilk dizisi olan Arcane, 7 Kasım’da çıkacak. Merakla beklenen dizinin ilk fragmanı, Netflix’in global etkinliği Tudum’da paylaşıldı. Dizi, League of Legends Dünya...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun