Apple Samsung’a iPhone 6 ile çekilmiş fotoğraflarla cevap verdi

iphone-6-inceleme-00019

Sektörün önemli oyuncuları bizim de yerinden takip ettiğimiz Mobil Dünya Kongresi’nde. Her ne kadar Apple buralarda olmasa da, duyurulan yeni telefonların en büyük rakibi Apple’ın iPhone’ları olunca, Apple’dan da dolaylı olarak bahsediliyor, karşılaştırmalar genellikle iPhone ile yapılıyor.

Örneğin pazar akşamı düzenlenen Samsung Unpacked 2015 etkinliğinde, yeni Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’in kamera yetenekleri iPhone 6 Plus ile karşılaştırıldı, Samsung’un yeni telefonlarının kameralarının iPhone’daki kameralardan daha iyi performans gösterdiği karşılaştırmalı örneklerle temsil edildi.

Apple ise web sitesinden yayınladığı ve iPhone 6 sahipleri tarafından, telefon satışa çıktığından beri çekilmiş fotoğraf ve videolarla Samsung’a cevap verdi.

Tim Cook da dün Twitter üzerinden geçtiği bir tweet’le bu sayfayı takipçileriyle paylaştı:

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...

Xiaomi Avrupa’da Samsung’u geçme başarısını gösterdi

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, sağlam bir büyüme kaydetmeye devam ediyor. Strategy Analytics'in en son rakamlarına göre şirket, 2021'in ikinci çeyreğinde dünyanın iki numaralı...