Apple TV Plus’tan yeni Mythic Quest dizisi geliyor

Mythic Quest Apple TV Plus’ın en popüler yapımları arasında yer alıyor. Apple Mythic Quest’in bu popülaritesinden yeni bir diziyle daha faydalanmaya hazırlanıyor. Bu dizi “Mere Mortals” adıyla izleyicilerin karşısına çıkacak.

Mere Mortals, sekiz bölümden oluşacak ve dizinin ana ayarları ve karakterleri dışına odaklanan hikayeler anlatacak. Apple’dan verilen bilgiye göre, “Mere Mortals” Mythic Quest’i geliştiren stüdyonun çalışanlarının ve oyunun hayranlarının hayatlarına odaklanacak.

Mythic Quest’te Rachel’ı canlandıran Ashly Burch, Mere Mortals’ın yazar ekibinde yer alıyor. John Howell Harris ve Katie McElhenney de dizinin diğer yazarları. Mythic Quest oyuncuları Rob McElhenney (Ian) ve David Hornsby (David Brittlesbee) ile Megan Ganz ve Charlie Day de dizinin yapımcıları olacak.

Apple Mythic Quest’in dördüncü sezonuna onay vermişti

Mere Mortals için kesin bir yayın tarihi açıklanmış değil. Apple Mythic Quest’in dördüncü sezonuna da bir süre önce onay vermişti. Dizi hâlihazırda üçüncü sezon bölümleriyle ekrana geliyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun