Apple mağaza içi etkinliklere yeniden başlıyor

google news abone ol

Pek çok tüketici teknoloji şirketi gibi, Apple’ın da mağaza ve ofis süreci pandemiden ciddi anlamda etkilendi. Ofise geri dönüş takvimini biraz daha erteleyen Apple, mağaza içi etkinliklerine ise ağustos ayının son günlerinde yeniden başlayacak.

Bloomberg’in haberine göre, şirket ABD ve Avrupa’daki mağazalarında 30 Ağustos itibarıyla “Today at Apple” adını verdiği eğitimlere başlayacak. Apple’ın Türkiye internet sitesine bakıldığında şirketin Türkiye’deki mağazalarında da 30 Ağustos itibarıyla eğitimlerin planlandığı görülüyor. 30 Ağustos’ta Apple’ın Akasya ve Zorlu Center mağazalarında verilecek eğitimler için kontenjanların dolduğunu belirtmekte de fayda var.

Cupertino merkezli şirket geçtiğimiz yıl mağaza içi eğitimlerini internet ortamına taşımıştı. Şirket, son mağaza içi eğitimini ise koronavirüs salgınının küresel hâle geldiği Mart 2020’de vermişti.

Apple mağaza içi eğitimlerini yeniden başlatarak normalleşme takviminde bir adım daha atmış oluyor. Ancak bu eğitimlerin akıbetinin resmi yetkililerin kararlarıyla da bağlantılı olduğunu hatırlatmakta fayda var. Dünyanın dört bir yanında vaka sayılarının artması, Apple mağazalarıyla ilgili bazı belirsizlikleri beraberinde getiriyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple Arcade’e aralık ayında Dead Cells+ gibi yeni oyunlar geliyor

Apple Arcade, oyun oynamayı seven iPhone, iPad, Mac veya Apple TV kullanıcıları için gerçekten iyi bir arşiv sunuyor. Üstelik Apple, abonelik tabanlı oyun kütüphanesine...

Tesla yıllar süren gecikmenin ardından ilk Semi teslimatını Pepsi’ye yaptı

Elon Musk, perşembe günü, Twitter'ın başına geçmesinen bu yana ilk kez bir Tesla lansman etkinliğinde görüldü. Milyarder iş insanı, ABD'nin Nevada eyaletindeki bir Tesla...

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

ÖNE ÇIKANLAR