Apple iPhone 13 için yeni renk seçeneğini duyuracak

google news abone ol

Apple’ın 2022’deki ilk etkinliği bugün Türkiye saatiyle 21:00’da başlayacak. Etkinlikte yeni iPhone SE’nin ve yenilenmiş iPad Air’in tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni bir iddiaya göre, Apple etkinlikte iPhone 13 ve iPad Air için yeni renk seçeneklerini de tanıtacak.

YouTuber Luke Miani’nin paylaşımına göre, şirket iPhone 13’ün yeşil renkli versiyonunu gözler önüne çıkaracak. Buna ek olarak, iPad Air’in renk seçenekleri arasına morun ekleneceği de Miani’nin öngörüleri arasında yer alıyor.

Miani hem yeşil iPhone 13’ü hem de mor iPad Air’i gösteren görseller hazırladı. iPhone 13 görselini üstte, iPad Air görselini ise hemen aşağıda görmeniz mümkün.

Apple iPhone 13 için yeni renk seçeneğini duyuracakApple’ın bu etkinlikteki duyuruları sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. Şirketin Mac Studio adında yeni bir bilgisayar seçeneğini de tanıtması bekleniyor. Yeni bir Studio Display adlı ekranın da etkinliğin ürün kadrosunda yer alacağı söyleniyor.

Apple’ın etkinlikte yeni MacBook modellerini tanıtması da yaygın beklentiler arasında yer alıyor. Ancak Miani bunun gerçekleşmeyeceğini iddia ediyor. Hangi öngörülerin doğru çıkacağını görmek için birkaç saat daha sabretmek gerekiyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR