Apple Fitness+ yeni annelere forma girmelerinde yardımcı olacak

google news abone ol

Apple Fitness Plus egzersiz video servisini farklı gruplara hitap eden yeni içerik türleriyle genişletmeye devam ediyor. Bu doğrultuda platforma son olarak yeni anne olmuş kişilere yardımcı olması amacıyla 10 dakika uzunluğunda 7 egzersiz videosu eklendi.

Yeni videolar, “Bebek sahibi olduktan sonra yeniden forma girin” başlığı altında kullanıcılara sunuluyor. Kendisi de yeni bir anne olan Betina Gozo tarafından yönetilen egzersizlerde ana gövde, güç ve Apple’ın “Düşünceli Soğuma” antrenmanlarının birleşimi kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Servisteki diğer videolarda olduğu gibi, bu yeni videolarda da kendilerini biraz daha zorlamak veya daha yavaş hareket etmek isteyenlere rehberlik ediliyor. Soğuma egzersizlerinde doğum sonrasında gelişime ihtiyacı olan sıkışık noktalara odaklanırken, ana gövde egzersizlerinde de leğen kemiği çalıştırılıyor.

Apple yeni annelere kendilerine uygun olan hızda hareket etmeleri gerektiğini hatırlatıyor ve daha hızlı gitmeleri için bir baskı yapılamayacağının altını çiziyor. Şirket zorlu egzersizlerden önce doktorlardan onay alınması gerektiğini de vurguluyor.

Apple Fitness Plus servisini kullanmak için bir Apple Watch sahibi olmak gerektiğini hatırlatmakta fayda var. Resmi olarak Türkiye’de kullanımda olmayan servisin ABD’deki aylık abonelik ücreti 10 dolar.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR