Apple etkinliği için Twitter’da özel beğen animasyonu

Twitter bu akşam saat 20.00’de başlayacak Apple’ın iPhone 13 etkinliği için özel bir “beğen” animasyonu hazırladı. Bu kısa animasyon bir tweet’i beğendiğiniz zaman gösterilecek. Beğeniniz tipik bir kalp simgesine dönüşmeden önce, Apple etkinliğini tanıtmak için kullanılan parlak Apple logosu grafiğini yansıtacak.

Apple, geçen yıl etkinliklerini tanıtmak için özel Twitter beğeni animasyonlarını kullanmaya başlamıştı. İlk kez Eylül 2020’de düzenlenen ve Apple Watch Series 6‘nın tanıtıldığı Eylül etkinliğinde özel bir beğeni animasyonunu görmüştük.

Ayrıca bir kez daha Apple, Twitter’da kullanılacak #AppleEvent etiketine eşlik edecek bir simge kullanacak. Geçen nisan ayındaki İlkbahar etkinliğinde ve haziran ayındaki WWDC 2021 açılış konuşması sırasındaki etiket kullanımına benzer bir kullanımı göreceğiz.

apple event 14 eylül

Apple’ın bu akşamki etkinlikte iPhone 13, Apple Watch Series 7’yi tanıtmasını bekliyoruz. Ayrıca üçüncü nesil AirPods da beklenen yeni ürünler arasında yer alıyor. Teknoblog, etkinliğin tüm önemli detaylarını siz okuyucularına aktaracak. Ayrıca Twitter’da da @teknoblog hesabımızı takip etmenizi öneririz. Önemli duyuruları oradan da aktaracağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple, iPhone 15 Pro'nun aşırı ısınma sorununu çözmek için bir iOS 17 güncellemesi yayınlayacak