Apple YouTube’da destek için bir video kanalı açtı

Apple’ın sosyal medya açılımları devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Twitter’da @AppleSupport adıyla bir destek hesabı açılmıştı. Şimdiyse YouTube’da aynı isimle bir kanal açan YouTube, cihaz sahiplerine daha fazla ve kapsamlı yardım ve destek sunmayı amaçlıyor.

Apple’ın YouTube’daki destek hesabında, kullanıcıların iOS’i nasıl güncelleyeceği, duvar kağıdını nasıl değiştireceği, bir grup sohbeti nasıl sessize alacağı, iPhone GIF animasyonları gönderme ve kaydetmeyi nasıl yapacağı gibi sorulara cevap bulan videolar yer alıyor.

Her ne kadar temel seviyedeki sorulara cevap bulacak türde videolar olsa da, birçok kullanıcının bu tarz içerikleri sıklıkla aradığını kabul etmek gerekiyor.

Apple’ın yayınladığı İngilizce dilindeki videoların kısa bir süre sonra Türkçe alt yazıyla yayınlandığının sıklıkla görüyoruz. Benzer şekilde Apple Support kanalının, aynı videoları Türkçe alt yazılarla sunan yerli versiyonu Apple Destek kanalını da çok yakında görebiliriz, ne dersiniz?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...