Apple YouTube’da destek için bir video kanalı açtı

Apple’ın sosyal medya açılımları devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Twitter’da @AppleSupport adıyla bir destek hesabı açılmıştı. Şimdiyse YouTube’da aynı isimle bir kanal açan YouTube, cihaz sahiplerine daha fazla ve kapsamlı yardım ve destek sunmayı amaçlıyor.

Apple’ın YouTube’daki destek hesabında, kullanıcıların iOS’i nasıl güncelleyeceği, duvar kağıdını nasıl değiştireceği, bir grup sohbeti nasıl sessize alacağı, iPhone GIF animasyonları gönderme ve kaydetmeyi nasıl yapacağı gibi sorulara cevap bulan videolar yer alıyor.

Her ne kadar temel seviyedeki sorulara cevap bulacak türde videolar olsa da, birçok kullanıcının bu tarz içerikleri sıklıkla aradığını kabul etmek gerekiyor.

Apple’ın yayınladığı İngilizce dilindeki videoların kısa bir süre sonra Türkçe alt yazıyla yayınlandığının sıklıkla görüyoruz. Benzer şekilde Apple Support kanalının, aynı videoları Türkçe alt yazılarla sunan yerli versiyonu Apple Destek kanalını da çok yakında görebiliriz, ne dersiniz?

Vivo V23e 5G tanıtıldı: 50 MP ana, 44 MP ön kamera

Bir süredir beklenen Vivo V23e 5G sonunda resmen gözler önüne çıktı. Dimensity 810 işlemci taşıyan telefonda OLED ekran bulunuyor. Güçlü kamera kurulumu telefonun dikkat...

Apple Türkiye online mağazasında ürün satışlarını durdurdu

Apple, Türkiye online mağazasında ürün satışını durdurdu. Hâlihazırda Apple'ın çevrimiçi mağazasındaki tüm ürünler stok dışı görünüyor. Ürünlerin konfigürasyonu tamamlandıktan sonra sepete ekleme aşamasına gelindiğinde...