Apple’dan Mac’e özel reklam serisi – Video

Apple yurt dışında Mac için dört yeni reklam filmi yayınladı. Şirketin YouTube kanalı üzerinden erişilebilen bu reklam filmlerinde Mac bilgisayarlarının gerisine geçerek yaratıcı işler ortaya kayan açık yürekli kişilerin hikâyeleri anlatılıyor. Apple, bu reklam filmleri serisini “Behind the Mac” olarak adlandırıyor. Bunu Türkçeye “Mac’in gerisinde” şeklinde çevirebiliriz.

Her bir YouTube videosunun açıklama bölümünde, Apple’ın ABD’deki web sitesinde bulunan Mac sayfasına bir bağlantı veriliyor. Videolarda görme yetisini kısmen kaybetmiş fotoğrafçı Bruce Hall, Ruanda’nın yollarını daha güvenli hâle getirmeye çalışan geliştirici Peter Kariuki ve müzisyen Grimes’ın MacBook Pro’larıyla yaptıkları çalışmalar resmediliyor.

Apple, MacBook Pro’nun yaratıcı çalışmalar yapan kullanıcılara büyük yardımda bulunduğu mesajını veriyor. Videoların tamamını bu bağlantıdan izleyebilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...