AirPods 3 2021’in ilk yarısı bitmeden tanıtılacak

Apple AirPods 3 hakkındaki dedikodular bir süredir etrafta dolaşıyor. Daha önce çıkan haberlerde AirPods 3’ün tıpkı AirPods Pro gibi kulak içi bir tasarıma sahip olacağı belirtilmişti. AirPods Pro’nun aktif gürültü engelleme özelliğinin ise bu modelde bulunmayacağı öne sürülmüştü.

Güney Kore medyasında çıkan yeni haberler de bu iddiaları doğruluyor. The Elec sitesinin haberinde, yeni AirPods’un 2021’in ilk yarısı bitmeden piyasaya çıkacağı iddiası da yer alıyor.

Sektörel kaynakların verdiği bilgiye göre, AirPods 3’ün AirPods Pro ile benzerliği sadece tasarımla sınırlı kalmayacak. Apple’ın yeni kulaklığında da H1 işlemcisini kullanması bekleniyor. Bu işlemciye yeni bir SiP devresinin eşlik edeceği söyleniyor.

Apple’ın yeni SiP testlerine yıl bitmeden başlayacağı öne sürülüyor. Yeni kulaklığın üretiminin başlaması içinse 2021’in ilk günleri işaret ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Pixel Buds A-Series kulaklık yanlışlıkla erken duyuruldu

AirPods 3 ile ilgili söylentilerden birisi de kulaklığın fiyatıyla ilgili. Kulaklığın ABD’de AirPods Pro’ya kıyasla yaklaşık yüzde 20 daha ucuz bir fiyatla satılacağı söyleniyor. Bu da yeni AirPods’a 200 dolar civarında bir fiyatla sahip olunabileceği anlamına geliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...