Apple 12 Eylül 2018 etkinliği: Canlı yayın nasıl izlenir?

Apple iPhone’un onuncu yılı şerefine çıkardığı iPhone X‘u izleyecek yeni modellerini, 12 Eylül’de düzenleyeceği etkinlikte tanıtacak. Cupertino merkezli şirketin etkinlikte üç yeni iPhone modelini, Apple Watch Series 4‘ü ve diğer yeni ürünlerini gözler önüne çıkarması bekleniyor. Apple 12 Eylül 2018 etkinliği, şirketin Apple Park adını taşıyan ana yerleşkesindeki Steve Jobs Theater’da gerçekleşecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple 12 Eylül 2018 Etkinliği: Neler bekliyoruz, Apple ne tanıtacak?

Türkiye saatiyle 20:00’da başlayacak etkinlik, geçmiş yıllarda olduğu gibi, Apple’ın internet sitesindeki özel sayfa üzerinden canlı olarak izlenebilecek. Canlı yayını izlemek için:

  • iOS 10.0 veya daha üstü sürümlerle yüklü iPhone, iPad ve iPod touch’larda Safari,
  • macOS Sierra 10.12 ve üstü sürümlerle yüklü bilgisayarlarda Safari, Chrome, Firefox,
  • Windows 10 yüklü bilgisayarlarda Microsoft Edge, Chrome, Firefox,
  • Linux yüklü bilgisayarlarda Chrome veya Firefox’un güncel sürümleri

kullanılabilecek. Bunlara ek olarak, 6.2 veya üstü yazılımların yüklü olduğu ikinci ve üçüncü nesil Apple TV’ler ve dördüncü nesil Apple TV’de de canlı yayını izlemek mümkün olacak. Etkinlik, Apple Etkinlikler uygulaması içinde gösterilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Apple 12 Eylül etkinliğiyle birlikte ilk kez Twitter'dan canlı yayın yapacak

Etkinlikte yeni iPhone modelleri ve Apple Watch Series 4’ün yanı sıra MacBook Air’in takipçisi olacak bir dizüstü bilgisayarın, iyileştirilmiş bir Mac Mini’nin ve yenilenen bir iPad Pro’nun duyurulabileceği belirtiliyor.

Apple 12 Eylül 2018 etkinliğinde yapılacak önemli duyuruları, daha önceki yıllarda olduğu gibi, sıcağı sıcağına Teknoblog’da ve @teknoblog Twitter hesabında bulabileceksiniz.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun