Eğlence

Apex Legends ve ünlü şarkıcı Post Malone’un iş birliği önümüzdeki hafta yayına giriyor

apex legends post malone
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Electronic Arts ve Respawn Entertainment’ın ünlü FPS oyunu Apex Legends’da görülen en büyük iş birliği önümüzdeki hafta yayına giriyor. 7 Kasım 2023’te ünlü sanatçı Post Malone, Apex Legends ile bir iş birliği yaparak yeni, kısıtlı zaman geçerli bir oyun modunun lansmanını yapacak ve sanatçının oyuna olan ilgisi, birçok çeşit kozmetik eşyayla oyunun envanterinde kendine yer bulacak.

Ignite ve Post Malone iş birliğiyle gelen Three Strikes modunda oyuncular çok daha hızlı bir şekilde hayata dönecek ve geri döndüklerinde bir süre ölümsüz olacaklar. Ayrıca takımlar, tüm eşya ve silahlarıyla birlikte ikişer kez hayata geri dönebilecekler. Oyuncular günlük mücadelelere katılarak Camo paraları kazanabilecekler ve ödül dükkanını ziyaret ederek yepyeni kozmetik eşyalara kavuşabilecekler.

Octane, Wraith, Horizon ve Lifeline için hazırlanan, Post Malone’dan esinlenerek yaratılan yeni “ikonik” kostümlerin yanında oyuncular, bu etkinliğe özel tasarlanan 20 farklı çıkartmayı elde ettikleri takdirde üç tane de efsanevi çıkartmayı envanterlerine ekleyebilecekler.

Apex Legends: Ignite kısa süre önce oyuncularla buluşmuştu

Apex Legends: Ignite PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de EA uygulaması ve Steam aracılığıyla şu anda yayında.  

İLGİLİ HABERLER