Eğlence

Apex Legends’ın yeni sezonu Ignite, oyuncuları yeni bir karakterle tanıştıracak

apex legends
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Electronic Arts ve Respawn Entertainment ortaklığında hazırlanan Apex Legends’ın yeni sezonu Ignite, 31 Ekim’de oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Yeni sezonla birlikte kadroya “Conduit” adını taşıyan yeni bir karakter daha eklenecek. Electronic Arts’tan verilen bilgiye göre, Conduit savaş alanında takım arkadaşlarına önemli bir destek sağlayacak.

Neşeli ve eğlenceli bir ruh haline sahip olan Conduit, savaş alanına korkudan çok bir çeşit pozitif aura getirecek. Electronic Arts ve Respawn Entertainment, bunun Conduit’in sahip olduğu özelliklerden kaynaklandığını belirtiyor. Söz konusu özellikler şu şekilde sıralanıyor:

  • Savior’s Speed (Pasif yetenek): Taktiksel mesafeden uzak olduğu zamanlarda takım arkadaşlarına doğru koşarken daha hızlı hareket edebiliyor.
  • Radiant Transfer (Taktiksel yetenek): Geçici bir kalkan sağlamak adına hem kendisi için, hem de takım arkadaşları için bir enerji ışını gönderebiliyor.
  • Energy Barricade (Ultimate yetenek): Düşmanlara hasar verip onları yavaşlatan bir dizi cihaz ile rakiplerinin avantajlı konumunu yitirmesine neden olabiliyor.

Yeni sezonda oyuncuları bekleyen diğer yenilikler ise şunlar:

Çapraz Oyunlarda İlerleme

Artık Apex Legends’ı hangi platformda oynarsanız oynayın, tüm hesaplarınız tek bir hesap altında toplanacak. Böylece bir platformda kazandığınız ilerleme, diğer platformdaki oyununuza da yansıyacak.

Yepyeni Bir Battle Pass

Yeni silah desenleri, yeni karakter kostümleri, emote’lar ve daha fazlası 31 Ekim’deki yeni Battle Pass ağacıyla birlikte tüm oyunculara sunulacak.

apex legends

Apex Legends ve Post Malone güçlerini birleştiriyor

Bütün bunlara ek olarak, Post Malone ve Apex Legends ortaklığıyla 7 Kasım’da başlayacak olan iki haftalık yepyeni bir event oyuncuları bekliyor. Bu etkinliğin detayları henüz paylaşılmadı.

İLGİLİ HABERLER