Özel Apex Legends: Arsenal etkinliği yepyeni kostümlerle geliyor

Respawn Entertainment ve Electronic Arts (EA) imzalı Apex Legends: Arsenal’a yepyeni bir etkinlik geldi: Dressed to Kill Collection Etkinliği. 4 Temmuz Salı gününe kadar sürecek olan bu etkinlik, tüm Apex Legends fanatiklerine yepyeni kozmetik eşyaların kapısını aralıyor.

Etkinlik boyunca oyuncular, savaş alanında farklı görüntüleriyle göz kamaştıracakları 24 adet kozmetik eşya elde edebiliyorlar. Bunların arasında Ash, Crypto, Horizon ve daha fazla karakter için yepyeni kostümler ve etkinlik ödül ağacından elde edilebilen eşyalar bulunuyor.

Eğer oyuncular sunulan bu kozmetik eşyaların 24’ünü, etkinlik bitmeden önce elde etmeyi başarırsa Horizon’ın ata yadigarı silahı Gravity Maw’u otomatik olarak elde edebiliyorlar.

Apex Legends: Arsenal için yeni oyun modu da geldi

Kostümlerin yanında Dressed to Kill Collection Etkinliği’yle birlikte, yine etkinlik boyunca sürecek olan Armed and Dangerous oyun modu da Apex Legends: Arsenal’a eklendi. Oyuncuların sadece pompalı ve dürbünlü tüfeklerle savaşabildiği bu oyun modu, oyuncuların alışılagelmedik çatışmalar yaşamasına olanak tanıyor.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun