Anker Soundcore Liberty 3 Pro üst sınıf kablosuz kulaklık Türkiye’de

Anker, ses sistemleri geliştirdiği Soundcore kategorisine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Şirket aktif gürültü engelleme özelliği, üst düzey ses kalitesi için geliştirilen ACAA teknolojisi ve LDAC codec desteğiyle yükseltilmiş ses kalitesi sunan Anker Soundcore Liberty 3 Pro modelini Türkiye’de satışa sundu. 

Şirketin belirttiğine göre, çift sürücülü ACAA teknolojili kulaklık, ses kalitesinde beklentileri aşan bir performans vadediyor. Çevreye uyumlu ANC teknolojisiyle dinleme deneyimini artıran ve aktif gürültü engelleme özelliği sunan Liberty 3 Pro; 360 derece ses sistemi, kulağın iç basıncını analiz eden HearID yapay zekâ teknolojisi ve LDAC codec desteği sayesinde kullanıcılarına yükseltilmiş bir ses kalitesi sunuyor.

Önceki modellere göre daha küçük ve daha rahat kullanıma sahip olan kulaklık, ANC özelliği açıkken 6, kapalıyken 8 saatlik; kutu içerisinde ise sırasıyla 24 ve 32 saatlik çalma süreleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Suya ve tere dayanıklılık açısından da IPX4 sertifikasına sahip kablosuz kulaklık siyah, beyaz, gümüş, gri ve mor olmak üzere dört farklı renkte piyasaya sunuluyor.

Liberty 3 Pro Türkiye satış fiyatı ise 2500 TL olarak açıklandı.