Manşetler

Anker’den MagSafe uyumlu yeni MagGo serisi ve ilk üyeleri

anker maggo

MagSafe Battery Pack, MagSafe Cüzdan Kılıf veya MagSafe Duo Şarj Cihazı gibi birkaç Apple sertifikalı MagSafe aksesuarından farklı alternatif arayanlar için Anker gibi üçüncü taraf aksesuar üreticileri çeşitli seçenekler sunuyor. Taşınabilir piller ve evrensel fişler gibi uygun fiyatlı şarj ürünleriyle tanınan Anker, iPhone 12 veya 13’ünüzü kablosuz olarak şarj etmenin ötesine geçen MagGo adlı kendi MagSafe uyumlu aygıtlarını tanıttı. Açılış serisinde, altı yeni ürün bulunuyor. Bunlar mıknatıslarla telefona takmanın rahatlığı ve güvenliğine sahip olmanın yanı sıra, hareket halindeyken ve evde olduğunuz zamanlar için ideal görünüyor.

Apple, üçüncü taraf aksesuarları onaylamak ve 15W kablosuz şarjın nasıl etkinleştirileceği konusundaki detayları paylaşmak konusunda çok isteksiz olduğundan, bu Anker MagGo ürünlerinin hiçbiri Apple’ın resmi MagSafe Battery Pack akesuarı kadar hızlı şarj edemeyecek. Çoğu iPhone 13 renklerinde olmak üzere dört farklı renk seçeneği (Misty Blue, Interstellar Grey, Dolomit White ve Lila Purple) mevcut. Çoğu da yurt dışında Amazon ve Anker’de indirimli olarak satışa sunuldu. (Anker Magnetic Wireless Charger 633 hariç)

Anker Magnetic Phone Grip (610)

Cihazı daha iyi kavramak için akıllı telefonunuzun arkasına takabileceğiniz popüler soketler gibi Anker Magnetic Phone Grip (610) de, MagSafe mıknatısını kullanarak iPhone’unuza takılıyor. Anker, bu ürünün 800 grama kadar veya dört iPhone 12’nin eşdeğer ağırlığını taşıyacak kadar güçlü olduğunu iddia ediyor. Bu nedenle Phone Grip’in yüzüğünü tutarak telefonunuzu düşüreceğinizden korkmamalısınız. Bu Phone Grip aksesuarı, yurt dışında 15,99 dolar karşılığında satılıyor.

Otomobil için Anker Magnetic Wireless Charger (613)

Arabanızı sürerken telefonunuzu güvenli ve rahat bir yerde tutmak isterseniz, Anker’in Magnetic Wireless Charger (613) cihazı yalnızca MagSafe mıknatısıyla iPhone’unuza takılan minimalist bir araç telefonu tutucusu değildir. Ayrıca, sürüş sırasında telefonunuzu kablosuz olarak şarj eder (yalnızca 7,5 W) ve size en iyi görüş açısını vermek için 134 dereceye kadar ayarlanabilir. Arabanızda fazladan USB bağlantı noktalarına ihtiyacınız olması durumunda, gösterge panelinize takılan tabanda ayrıca çift bağlantı noktalı bir USB şarj cihazı bulunur: Bir adet USB-A ve bir adet 20W USB-C bağlantı noktası. Bu kullanışlı araba aksesuarı yurt dışında 69,99 dolara satılıyor.

Dahili stand taşıyan Anker Magnetic Battery (622)

anker maggo magnetic battery

Anker MagSafe dostu bir Magnetic Battery (622) de sunuyor. Ancak bir detaya dikkat! Bu, bir filmi dikey veya yatay olarak izlerken iPhone 12 veya 13’ünüzü desteklemek için açabileceğiniz katlanabilir bir ayağa sahiptir. Apple’ın MagSafe Battery Pack’i gibi, bu Anker pil aygıtı da iPhone’unuzun arkasına takılır, ancak Apple’ın cihazının sunduğu 15W güç çıkışı ve 1.460mAh pil kapasitesi ile karşılaştırıldığında, maksimum 7.5W çıkış ile 5.000mAh kapasiteli pi sunuyor. Bu kadar büyük bir pili telefonun arkasına takmanın toplam kalınlığına yaklaşık 1,25 cm eklediği gerçeğinin üstesinden gelmek mümkün değil, ancak seyahat ederken diğer cihazları şarj etmeniz gerekirse diye iki ekstra USB-C bağlantı noktasına sahip oluyorsunuz. Bu 622 Manyetik Pil, Misty Blue, Interstellar Grey, Dolomit White, Lilac Purple, Buds Green gibi iPhone uyumlu renkleriyle geliyor ve 69,99 ABD doları fiyatla satılıyor.

Anker, evler için MagSafe dostu ürünlerden yararlanan, şarj cihazı ve stand gibi bazı kullanışlı ev ürünlerini ve ayrıca bir güç merkezini de piyasaya sürüyor.

Anker Magnetic Wireless Charger (623)

anker maggo magnetic wireless charger

Artık daha fazla görüntülü görüşme yaptığınıza göre, muhtemelen 4 saatlik bir Zoom toplantısı için telefonunuzu tutmak zorunda kalmayacağınızı takdir edersiniz. Bu küçük boyutlu (6.32 × 6.32 × 7.98 cm) Anker Manyetik Kablosuz Şarj Cihazı (623) küçük bir masa çöp kutusu veya hoparlörü gibi görünebilir, ancak aslında masanız için bir telefon şarj istasyonudur. MagSafe mıknatısını kullanarak iPhone’unuzu hem tutabilir hem de kablosuz olarak şarj edebilir. Üstelik size en iyi görüş açısını vermek için 60 dereceye kadar dönebilir. Ana yuvarlak şarj platformunun altında AirPods’u kablosuz olarak şarj edebileceğiniz ikinci bir 5W kablosuz şarj platformu var. iPhone 13’e uygun tüm renklerde gelir ve şu anda yurt dışında 79,99 ABD doları fiyattan satılıyor.

Anker Magnet Wireless Charger (633)

Hoparlör benzeri küçük kablosuz şarj cihazı (623) ile karıştırılmaması gereken bu Magnetic Wireless Charger (633), manyetik bir pili ve şarj standını tek bir pakette birleştiren iki kişilik bir cihazdır. Anker Magnetic Battery (622) gibi, bu paket de 7,5 W’ta şarj edebilen 5.000 mAh taşınabilir pil ve daha fazla enerjiye ihtiyaç duyan diğer iki cihazı takabileceğiniz 2 USB-C bağlantı noktası ile birlikte geliyor. Masanızdayken, pil takımını çıkarmadan iPhone’unuzu yerleştirebilir, böylece telefonunuzu kablosuz olarak şarj ederken görüntülü arama yapabilirsiniz. Tabanında ek bir USB-C bağlantı noktası bile vardır ve AirPods için için ikincil bir 5W şarj yüzeyi de içeriyor. Diğer MagGo ürünlerinden farklı olarak, bu ürün aralık ayında yurt dışında satışta olacak ve 119,99 dolara satılacak.

Anker Magnet Charging Station (637)

anker maggo magnetic charging station

Yuvarlak ve renkli tasarımıyla dikkat çeken bu ürün aslında masanız için 8’i 1 arada bir güç merkezi niteliğini taşıyor. Ön taraftaki yuvarlak yüzey yalnızca bir MagSafe şarj platformu ve iPhone’unuz için tutucu olmakla kalmaz, aynı zamanda arka taraf da tüm aygıt ihtiyaçlarınız için fişlerle doludur. Hatta gerekirse aynı anda sekiz cihazı aynı anda şarj edebilirsiniz. Büyük bir dizüstü bilgisayarı tam hızda şarj edebilen 2 USB-C bağlantı noktası, 2 USB-A bağlantı noktası ve üç AC çıkışı vardır. Pazartesi gününden itibaren yalnızca ABD’de Anker.com ve Amazon’da 99,99 doları karşılığında satışa sunuldu.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER