Teknoloji

Güvenlik kameraları bakanlar için iki Anker ürünü: EufyCam 2C ve Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor

anker eufy security 2k pan tilt & indoor

Anker’in güvenlik kameraları EufyCam 2C ve Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor, sahip oldukları özellikleriyle güvenlik kameralarından beklentileri yeni bir boyuta taşıyor. Şirketin belirttiğine göre, bu cihazlar yüksek görüntü kalitesi ve uzun pil ömrünün yanı sıra canlı yayın, akıllı kayıt, kişi algılama, dahili mikrofon ve hoparlörle çift taraflı görüşme gibi özellikleri sayesinde akıllı ürünler kategorisinde dikkat çekiyor.

Çocuklarının veya evcil hayvanlarının güvenliğinden endişe edenler veya evlerinin ya da ofislerini her an kontrol etmek isteyenler için güvenlik kameraları öne çıkan çözüm ve seçenekler de artıyor. Anker, sunduğu EufyCam 2C ve Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor güvenlik kameraları ile bu ihtiyaçlara yanıt veriyor. EufyCam 2C ve Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor modellerinin yüksek görüntü kalitesi, uzun pil ömrü ve kişi algılama teknolojisi sayesinde benzerlerinden ayrıldığı belirtiliyor.

EufyCam 2C Kablosuz Ev Güvenlik Kamera Sistemi 135 derecelik görüş açısı, yerleşik spot ışığı ile ayrıntılı gece görüş sistemi sayesinde; hem gece hem gündüz, iç mekânlarda ve açık havada kullanılabiliyor. Canlı yayın özelliği de bulunan EufyCam 2C, görüntüleri 1080p HD kalitesinde kayıt edebiliyor. Kişi algılama teknoloji sayesinde insanları objelerden ve hayvanlardan ayırabilen eufyCam 2C, kameranın hareketi algılayacağı alanları özelleştirebilmenize de imkân veriyor. 16GB eMMC video hafızası bulunan EufyCam 2C, uzun pil ömrü sayesinde sadece tek şarjla 6 ay boyunca kesintisiz kullanılabiliyor. Anker Eufycam 2C modelini Hepsiburada’dan yaklaşık 2300 TL’ye satın alabilirsiniz.

Anker Eufy Security Eufycam 2C Kablosuz Akıllı Güvenlik ve Kamera Sistemi 2 Kamera 1 Ana Ünite Kiti
Hepsiburada’dan satın alın

SATIN AL

Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor Güvenlik Kamerası ise yapay zeka desteğiyle insanları ve evcil hayvanları tanıyabiliyor, istediğiniz kişiye ya da alana odaklanabiliyor. Yatay eksende 360 derece, dikey eksende de 96 derecelik açıda dönüş yapabilen cihaz, hareket algıladığı anda kayda başlıyor, istediğiniz takdirde size bildirim de gönderiyor. Bildirim sıklığını da 0-5 dakika arasında değiştirilebiliyor. Eufy Security 2K Pan & Tilt Indoor Güvenlik kamerasının bir diğer önemli özelliği de dahili mikrofon ve hoparlöre sahip olması… Bu sayede cihaz, sesi çift taraflı iletmenize de olanak sağlıyor. 128 GB’a kadar hafıza kartı takılabilen cihaz, 1080p olarak 288 saat yani 12 güne kadar kayıt yapabiliyor. Bulut üzerinde depolanan verileri ise 256 bit şifreli bağlantı üzerinden aktarabiliyor.

İLGİLİ HABERLER