Angry Birds Epic RPG oyunu iOS, Android ve Windows Phone için yayınlandı

Rovio’nun en son Angry Birds oyunu ünlü karakterleri çizgi film tadında fantastik RPG serüveninin içine sokuyor. Ücretsiz olarak yayınlanan yeni oyun Angry Birds Epic iOS, Android ve Windows Phone kullanıcıları tarafından oynanabiliyor.

Angry Birds Epic RPG oyun dünyasına işleri fazla karmaşıklaştırmadan başlangıç yapmak isteyenler için kolay bir yol gibi görünüyor. Her ne kadar Rovio ilk RPG denemesini yapsa da, geçmişte popüler türleri mobil için dönüştürmede başarılı olmuştu. Ancak bununla birlikte en son büyük girişim olan yarış oyunu Angry Birds Go ile birlikte kâr eğlencenin önüne konmuş, oyun deneyimi uygulama içi satın almalarla biraz sekteye uğratılmıştı.

Aslında Angry Birds Epic’te de uygulama içi satış yapılıyor, ancak bu sadece yeni ekipmanlar alırken kullanılıyor. Böylelikle oyun deneyiminde olumsuzluk yaratılmıyor.

İlgili >> Angry Birds Epic

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...