Android Wear için Oreo güncellemesi dağıtıma çıktı

android wear oreoGoogle Android Wear işletim sistemli cihazlar için hazırladığı Android Oreo güncellemesini dağıtıma çıkardı. Android Wear Oreo güncellemesinin hazır olduğu, Google+ üzerindeki platform geliştiricileri sayfasında duyuruldu.

Android Oreo, akıllı telefonlara önemli yenilikler getirmişti. Güncellemenin Android Wear versiyonu ise çok küçük ölçekli bir değişim getiriyor.

Bildirim titreşimi gücünün ayarlanabilmesi, ıslak koşullarda dokunmatik ekranın manuel olarak kilitlenebilmesi ve 7 yeni ülke ve dilin desteklenmesi, güncellemenin sundukları arasında bulunuyor.

Android Wear Oreo güncellemesinin tüm kullanıcılara ulaşması zaman alacak

Yapılan açıklamada, güncellemenin teknik olarak hazır olduğu ve dağıtıma çıktığı belirtildi. Ancak yneş Android Wear güncellemesinin kullanıcılara ulaşması biraz zaman alacak. Tıpkı Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde olduğu gibi, Android Wear saatlerde de güncellemenin kullanıcılara ulaşma süresi üreticiden üreticiye değişiklik gösteriyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...