Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 13 Ekim’de dağıtıma çıkacak

Android 12 için dağıtım sürecinin başlamasıyla birlikte bu işletim sisteminin üzerine kurulu güncellemelerin dağıtım takvimi de belli oluyor. Realme de Google’ın yeni mobil işletim sistemiyle birlikte geliştirilen Realme UI 3.0 kullanıcı arayüzünün 13 Ekim’de dağıtıma çıkacağını duyurdu.

Realme UI 3.0 güncellemesini ilk olarak Realme GT 5G alacak. Kısa süre önce duyurulan Realme GT Neo 2 ise kutusundan Realme UI 3.0 ile çıkacak. Akıllı telefonun Çin’de satılan versiyonlarının Realme UI 2.0 ile şimdiden piyasaya sürüldüğünü belirtmek gerekiyor.

Realme’nin arayüzünün üçüncü sürümü ikon, arka plan ve düzenler için somut tasarım değişiklikleri getiriyor. Bunlara ek olarak, medya çıkışı ve arayüzde gezinme konusunda da yeni özelliklerin sunulacağı belirtiliyor.

Android 12 tabanlı Realme UI 3.0’ın dağıtım takvimiyle ilgili daha detaylı bilgilerin de önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun