Amazon’dan HTC Desire S için fiyat ve piyasaya çıkış tarihi

2011 Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılmış olan akıllı telefonlar arasında ilgimizi çeken cihazların başında gelen HTC Desire S’in Türkiye’de ne zaman piyasaya çıkacağı henüz meçhul. Ancak en azından bu telefonun yurtdışında ne zaman ve ne kadara satılacağına dair fikir sahibi olmamızı sağlayacak veri ortaya çıktı.

Amazon’un Büyük Britanya şubesi HTC’nin bu yeni Android Gingerbread akıllı telefonu için 419.99 pound’luk bir fiyat biçmiş durumda. Yaklaşık 1076 TL’ye denk gelen bu fiyata sahip olan HTC Desire S’in 18 Nisan 2011 tarihinden itibaren satışa sunulacağı sitede belirtiliyor. Amazon UK bu telefonun kilitsiz ve SIM kartsız versiyonunu satacak. HTC Desire S, selefi Desire’ın temelleri üzerine kurulmuş olan bir cihaz. Güncellenmiş bir işletim sisteminin yanı sıra video görüşmelere olanak sağlayacak şekilde ön yüzünde ikinci bir kamera daha bulunuyor.

İlgili – Amazon UK

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Mayıs 2021 takvimi: İlkbahar film ve dizi şöleniyle kapanıyor

Netflix ilkbaharı dizi ve film şöleniyle kapatıyor. Netflix Mayıs 2021 takvimi içinde birbirinden dikkat çekici orijinal diziler, filmler ve lisanslı içerikler bulunuyor. İzleyicileri süper kahramanların...