Manşetler

Amazon Türkiye’den Prime üyelerine özel iki etkinlik

amazon prime özel fırsat günleri

Amazon Prime üyelerine özel iki gün sürecek yeni alışveriş etkinliği olan Prime Özel Fırsat Günleri’ni duyurdu. Prime Özel Fırsat Günleri 11 Ekim Salı günü başlayacak ve 12 Ekim Çarşamba gün sonuna kadar devam edecek. Türkiye dışında Avusturya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç, İngiltere ve ABD dahil olmak üzere 15 ülkede de gerçekleşecek Prime Özel Fırsat Günleri boyunca Prime üyeleri kendilerine özel indirim ve fırsatlardan yararlanabilecek.

48 saat sürecek bu yeni etkinlikte, Prime üyeleri; elektronikten mutfak ürünlerine, oyuncaktan modaya birçok kategoride ürünlere uygun fiyatlar ve Amazon.com.tr güvencesi ile sahip olabilecek.

Amazon.com.tr, aynı zamanda 4 Ekim – 10 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek “Pazaryeri Fırsat Festivali”ni de duyurdu. Pazaryeri Fırsat Festivali boyunca Amazon.com.tr‘nin sunduğu Amazon Lojistik hizmetinden faydalanan tüm satış ortakları, Prime üyelerine özel fırsatlarla ürünlerini sunabilecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “Prime üyelerimize özel olarak gerçekleştireceğimiz Prime Özel Fırsat Günleri’ni duyurmanın mutluğunu yaşıyoruz. Bu etkinliğimizde Prime üyelerimize, yılın bu döneminde alışveriş yapmayı sevdiklerini bildiğimiz kategorilerden ürünlere büyük indirimlerle erişim fırsatı sunacağız. Müşterilerimiz artık her zamankinden daha fazla fırsat istiyor. Bu nedenle Prime Özel Fırsat Günleri ile Amazon.com.tr‘de alışveriş yapmayı daha akıllı ve daha kolay hale getiriyoruz. Ayrıca, bir hafta sürecek ‘Pazaryeri Fırsat Festivali’ ile Amazon Lojistik hizmetimizden faydalanan satış ortaklarımız için de fırsatlar sunacağız. Satış ortaklarımız etkinlik boyunca Prime üyelerine özel fırsatlar sunabilecek ve daha fazla satış ve büyüme fırsatı yaklayacaklar.” dedi.

Amazon Prime Özel Fırsat Günleri’nden ve Amazon Prime üyeliğinin getirdiği diğer fırsatlardan hâlihazırda ayda 7,90 TL karşılığında faydalanmak mümkün.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER