Teknoloji

Amazon Prime Özel Fırsat Günleri başladı

amazon prime özel fırsat günleri

Amazon.com.tr‘nin Prime üyelerine özel iki gün sürecek yeni alışveriş etkinliği Amazon Prime Özel Fırsat Günleri bugün başladı. 12 Ekim Çarşamba gün sonuna kadar devam edecek Prime Özel Fırsat Günleri boyunca Prime üyeleri elektronikten mutfak ürünlerine, oyuncaktan modaya birçok kategoride ürünlere kendilerine özel uygun fiyatlar ve Amazon.com.tr güvencesi ile sahip olabilecek.

Etkinlik Türkiye dışında Avusturya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç, İngiltere ve ABD dahil olmak üzere 15 ülkede de gerçekleşecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Amazon Türkiye Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, “48 saat sürecek Prime Özel Fırsat Günleri etkinliğimizde Prime üyelerimize, yılın bu döneminde alışveriş yapmayı sevdiklerini bildiğimiz kategorilerden ürünlere büyük indirimlerle erişim fırsatı sunuyoruz. Artık her zamankinden daha fazla fırsat isteyen müşterilerimiz için bu özel etkinliği gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Amazon Prime Özel Fırsat Günleri ile sunulan imkanlardan yararlanmak için Amazon Prime abonesi olmak gerekiyor. Prime aboneleri ayda 7,90 TL karşılığında hızlı ve ücretsiz teslimatın yanı sıra Prime Video ve Prime Gaming servislerinden de faydalanabiliyor.

İLGİLİ HABERLER